ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Apostolski Meble: Od kuchni do mebli komercyjnych
Wszystkie Wyposażenie

Apostolski Meble: Od kuchni do mebli komercyjnych

Producent mebli na zamówienie

Projekt – Wykonanie – Wyposażenie
Od kuchni i salonów do mebli komercyjnych

meble_apostolski_logo
meble_apostolski_logo

Obszerna baza Klientów pozyskanych od 1991 roku jest dowodem zaufania do naszej firmy. Nasi Klienci wracają do nas i polecają nasze meble rodzinie i przyjaciołom. To nas zobowiązuje i motywuje do jeszcze większej dbałości o jakość. meble apostolski

meble_apostolski_1

Od lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli do wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Naszą specjalnością są meble kuchenne – zarówno nowoczesne, jak i w stylu retro. Zapewniamy kompleksowe usługi, oferując również sprzęt AGD oraz armaturę z montażem i podłączeniem do mediów.

W pracy kierujemy się dbałością o estetykę i trwałość mebli. Wierzymy, że jedynym środkiem do osiągnięcia satysfakcji Klienta jest dostarczanie wyrobów najwyższej jakości. W tym celu używamy starannie dobranych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych (okucia Firmy BLUM z dożywotnią gwarancją, blaty STARON, CORIAN, okleiny naturalne i inne).

Proces produkcji jest nadzorowany osobiście przez właściciela na każdym etapie. Współpracujemy także z zewnętrznymi biurami architektonicznymi, które powierzają nam realizację skomplikowanych, nietypowych projektów. Tworzymy meble na wymiar – meble na zamówienie.

Wszelkie projekty realizujemy w oparciu o sugestie naszych Klientów oraz panujące trendy.

Co pozwala nam tworzyć solidne i modne stoły, półki, komody czy szafy na wymiar, idealnie komponujące się z daną przestrzenią, niezależnie od stylu łazienki, sypialni, kuchni czy biura.

Podejmujemy się również realizacji zamówień m.in. dla branży gastronomicznej czy hotelarskiej, dla których projektujemy wyjątkową zabudowę, dopasowaną do powierzchni lokali oraz pokoi, apartamentów i łazienek hotelowych.

Z przyjemnością stworzymy meble, które sprawią, że w Twoim domu zapanuje niezwykła atmosfera. Zapraszam do współpracy! meble apostolski


STUDIO MEBLI KUCHENNYCH i innych
ul. Krowoderskich Zuchów 4, 31-272 Kraków
tel.12 415 89 45, 792 218 258, 602 111 390, e-mail: aj@apostolski-meble.pl
www.apostolski-meble.pl

NOWY SALON | HALA PRODUKCYJNA
ul.Rzemieślnicza 12, 32-080 Zabierzów
tel. 602 111 390

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Rośnie sprzedaż online – Google wprowadza dwa bezpłatne narzędzia dla przedsiębiorców do analizy i rozwoju e-biznesu

ABC-Handlu

Aqua: Woda sodowa w syfonie

ABC-Handlu

Winnica Rajska: Aromat i smak polskiej natury

ABC-Handlu