ABC-Handlu
Home » Blog » Biobakt: Skutecznie dbamy o środowisko
Biuro i dom Ogród Przemysł i Technologia Wszystkie

Biobakt: Skutecznie dbamy o środowisko

biobakt logo

Producent biopreparatów

Biobakt Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w wykorzystaniu i zastosowaniu metod mikrobiologicznego usuwania skażeń i ochrony środowiska z wykorzystaniem opracowanych do tego celu biopreparatów o złożonej i wysokiej skuteczności działania. Celem działalności jest dbałość o czystość środowiska oraz nowatorskie podejście do gospodarki odpadami i szeroko pojętego ich przetwarzania.

Produkowane są w oparciu o najnowsze zdobycze nauki i nowe technologie. Jakość produkowanych biopreparatów potwierdzona jest stale poszerzającymi się rynkami zbytu i stałym wzrostem produkcji. Stawiamy sobie bardzo wysokie kryteria co do produkowanych preparatów oraz zakresu i skuteczności ich działania.

PRZEMYSŁ

Nowoczesne preparaty do usuwania substancji tłuszczowych i ropopochodnych z gleby to nie tylko niezawodne rozwiązanie, ale także całkowicie bezpieczne dla człowieka i przyjazne dla środowiska. Starannie wyselekcjonowane gatunki bakterii degradują zanieczyszczenia substancjami ropopochodnymi w obszarach hut i fabryk, na terenach, gdzie doszło do skażenia WWA, w obszarach wysypisk śmieci, a także w rejonach oczyszczalni ścieków.

ROLNICTWO

Dla roślin, do gleby i do obejść inwentarskich. Preparaty Biobakt powstałe w oparciu o najnowsze zdobycze nauki oraz najnowsze technologie są niezwykle skutecznie, bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a także przyjazne dla środowiska. Specjalistyczne produkty przywracają równowagę mikrobiologiczną gleby, poprawiają kondycję roślin, a także pomagają zadbać o higienę w obejściach inwentarskich.

DOM I OGRÓD

Bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska złożone mikrobiologiczne preparaty można stosować bez obaw. Mieszaniny mikroorganizmów pomagają zadbać o stan instalacji sanitarnych, instalacji przydomowych oczyszczalni, wspierają w utrzymaniu oczek wodnych i stawów o różnym przeznaczeniu, przyspieszają procesy rozkładu materii organicznej i poprawiają kondycję roślin w ogrodzie. Niezwykle skuteczne preparaty, które sprawiają, że gospodarowanie w domu i w ogrodzie staje się łatwiejsze i nie wymaga dużego nakładu pracy. 

Skontaktuj się z nami


BIOBAKT Sp. z o.o.
ul. Wólczańska 155, 90-525 Łódź
tel: 42 / 637 04 28 | biuro@biobakt.pl
www.biobakt.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/przemysl-i-technologia/

Related posts

Cryogen: Import i dystrybucja naczyń na ciekły azot

ABC-Handlu

NiceFood Dystrybucja

ABC-Handlu

Nowość od Helcom Naturalnie: Wegańskie kaszotta oraz pasty z kaszą.

ABC-Handlu