ABC-Handlu
Home » Blog » Meclo: Odzież medyczna dla każdego specjalisty
Wszystkie Wyposażenie

Meclo: Odzież medyczna dla każdego specjalisty

meclo logo

MeClo.pl, ceniony sklep z odzieżą medyczną, oferuje szeroki wybór szykownej i solidnej odzieży spełniającej rygorystyczne normy. Jakość produktów widoczna jest w wykończeniu każdego detalu. Warto pamiętać, że odzież dla ratowników, lekarzy, fizjoterapeutów i innych osób pracujących w branży medycznej jest szczególnie narażona na zabrudzenia i kontakt z patogenami, a więc wymaga szczególnej dbałości o higienę. Co ważne, każda oferowana przez nas koszula, fartuch, bluza i spodnie medyczne szyte są z wyłącznie z wysokogatunkowych tkanin, które zachowują swoją nienaganną formę oraz żywe kolory pomimo częstego prania w wysokich temperaturach.

Profesjonalne stroje medyczne Made in Poland

Jeżeli tobie lub twoim pracownikom potrzebna jest odzież medyczna męska i damska, sklep internetowy MeClo ma wszystko, czego potrzebujesz. W ofercie znajdują się między innymi komplety odzieży – zarówno damskiej, jak i męskiej. Składają się one z wygodnej bluzy i spodni lub spódnicy. Ubrania są tak wymyślone, by nie tylko gwarantowały wygodę przez wiele godzin pracy, ale też, aby można je łatwo założyć i zdjąć. Bluzy często są zapinane na praktyczne zamki błyskawiczne.

Wyposażone są także w niewielkie kieszonki, do których można wsunąć niezbędne podczas pracy drobiazgi, czy po prostu długopis. Bluzy najczęściej są z krótkim rękawem, co daje komfort pracy – w placówkach medycznych panuje bowiem zwykle pokojowa temperatura.


ul. Powstańców Warszawskich 8, 38-400 Krosno
+48 602 – 557 – 822 | contact@meclo.com.pl
www.meclo.com.pl

Related posts

Korzeniewscy: Formy i wózki piekarnicze

ABC-Handlu

TOTA dobra mąka

ABC-Handlu

Berries Polska: Tłocznia i rozlewnia soków naturalnych

ABC-Handlu