ABC-Handlu
Home » Blog » Lactima: Serowe inspiracje dla Ciebie
Artykuły spożywcze Wszystkie

Lactima: Serowe inspiracje dla Ciebie

lactima_logo
lactima_sery

LACTIMA Sp. z o.o. to obecnie jeden z wiodących producentów serów topionych w kraju, o silnej pozycji w kraju i za granicą. Siedziba firmy znajduje się w Morągu pośród warmińsko – mazurskich jezior. W 1992 roku firma jako pierwsza wprowadziła na rynek sery topione w plasterkach pakowane wyjątkową technologią w środowisku gazów ochronnych i z indywidualnym pakowaniem. W kolejnych latach Lactima rozbudowywała swoje portfolio i obecnie jest producentem posiadającym najszerszy asortyment serów topionych w kraju pod względem rodzaju i wielkości opakowania.

Firma oferuje: sery topione w plasterkach, krążkach, kostkach, osłonkach, dipy serowe i  sery w kubeczkach do smarowania. Posiada też innowacyjne sery topione i sosy serowe w praktycznych saszetkach. Dodatkowo wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Oferta zawiera również masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu.
Sery topione to niezastąpione składniki kanapek, tostów, burgerów, sosów, zapiekanek oraz dań mięsnych. W domu, w szkole, w pracy, na wycieczkach – poręczne opakowania czynią je praktyczną przekąską.

LACTIMA Bez Laktozy

lactima_zdj_bez_laktozy

LACTIMA wprowadza na rynek produkty bez laktozy.  Masełko extra 10g bez laktozy przeznaczone dla HoReCa. Małe opakowanie zapewnia wygodę podania przy zachowaniu obecnych obostrzeń sanitarnych. Drugi produkt to Ser topiony do smarowania bez laktozy w kubku 130g. Wyprodukowany z najwyższej jakości surowców. Oba produkty polecane szczególnie osobom z nietolerancją laktozy,  dla których nabiał jest istotnym elementem ich codziennej diety

W produkcji swoich wyrobów Lactima stosuje najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości surowce. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 22000:2018.

Swoje produkty sprzedaje w Europie, Afryce, w obu Amerykach, a także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.


LACTIMA Sp. z o.o.
ul. Kaszubska 6, 14-300 Morąg
tel. 89 757 55 57, fax: 89 757 42 24, e-mail: handel@lactima.pl | sekretariat@lactima.pl
www.lactima.pl
REGON: 001325098 | NIP: 5840251089 | KRS: 0000111384

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Tork z tytułem Business Superbrands 2020

ABC-Handlu

Cukiernia „Krokiet” Łódź

ABC-Handlu

Profesjonalne usługi barmańskie i baristyczne

ABC-Handlu