ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Lactima: Serowe inspiracje dla Ciebie
Wszystkie Zaopatrzenie

Lactima: Serowe inspiracje dla Ciebie

lactima_logo
lactima_sery

Siedziba LACTIMA mieści się w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w pięknym, ekologicznym i czystym regionie Warmii i Mazur. W 1992 roku jako pierwsza w Polsce wyprodukowała i sprzedała na rynku krajowym sery topione w plasterkach, pakowane w sposób wcześniej u nas niespotykany: każdy plasterek indywidualnie zapakowany w folię. Zapoczątkowało to dynamiczny rozwój firmy i zapewniło obecną pozycję – jednego z czołowych producentów serów topionych w Polsce.

Portfolio LACTIMA jest oryginalne i zróżnicowane. Konsumentom oferujemy: sery topione w plasterkach, krążkach, kostkach, osłonkach, dipy serowe i  sery w kubeczkach do smarowania. Posiadamy też innowacyjne sery topione i sosy serowe w praktycznych saszetkach. Dodatkowo wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych.

Oferujemy również masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu.
Sery topione to niezastąpione składniki kanapek, tostów, burgerów, sosów, zapiekanek oraz dań mięsnych. W domu, w szkole, w pracy, na wycieczkach – poręczne opakowania czynią je praktyczną przekąską.

LACTIMA Bez Laktozy

lactima_zdj_bez_laktozy

LACTIMA wprowadza na rynek produkty bez laktozy.  Masełko extra 10g bez laktozy przeznaczone dla HoReCa. Małe opakowanie zapewnia wygodę podania przy zachowaniu obecnych obostrzeń sanitarnych. Drugi produkt to Ser topiony do smarowania bez laktozy w kubku 130g. Wyprodukowany z najwyższej jakości surowców. Oba produkty polecane szczególnie osobom z nietolerancją laktozy,  dla których nabiał jest istotnym elementem ich codziennej diety

W produkcji naszych wyrobów stosujemy najnowocześniejsze technologie i starannie dobrane surowce. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 22000:2018. Swoje wyroby sprzedajemy w Europie, Afryce, w obu Amerykach, a także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.


LACTIMA Sp. z o.o.
ul. Kaszubska 6, 14-300 Morąg
tel. 89 757 55 57, fax: 89 757 42 24, e-mail: handel@lactima.pl | sekretariat@lactima.pl
www.lactima.pl
REGON: 001325098 | NIP: 5840251089 | KRS: 0000111384

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

MEBLOFORM – PRODUCENT MEBLI

ABC-Handlu

Produkty na wagę – zdrowo, lokalnie w papierowych tytkach.

ABC-Handlu

Szliffloor: Renowacja powierzchni

ABC-Handlu