ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Przetwory z Borówki Amerykańskiej
Artykuły spożywcze Wszystkie

Przetwory z Borówki Amerykańskiej

przetwory_z_borowki_logo

Owoce borówki amerykańskiej są bogatym źródłem witamin oraz makro- i mikroelementów. Zawierają witaminy A, B, C, E oraz cynk, potas, selen, miedź oraz bardzo wysoką ilość antyoksydantów – naturalnych substancji chroniących przed nowotworami.

Nasze konfitury i soki powstają w manufakturze bezpośrednio w Gospodarstwie Ogrodniczym Borówki Amerykańskiej, założonym w 1989 roku we wsi Grzędy (woj. Mazowieckie). Plantacja posiada m.in. certyfikat Global G.A.P – dzięki czemu mamy pewność, że owoce z których wytwarzamy nasze przetwory są najwyższej jakości

W 2016 roku zostaliśmy włączeni do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze. Natomiast w 2017 sok z borówki amerykańskiej zdobył Medal Targów Smaki Regionów. W 2019 roku zostaliśmy finalistami województwa mazowieckiego inicjatywy pozytywistycznej Polski Producent Żywności za konfiturę z kwiatem bzu czarnego, a także otrzymaliśmy Medal Smaki Regionów za najsmaczniejszy produkt regionalny – konfiturę z kwiatem bzu czarnego. Odebrałam również odznakę honorową od Ministra Rolnictwa „Zasłużony dla Rolnictwa”. Naszym tegorocznym osiągnięciem jest Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2019. www.przetworyzborowki.pl

przetwory_z_borowki_nagrody

Nasze konfitury zawierają najwięcej owoców borówki na 100g produktu w dostępnych na rynku przetworach. Konfitury niskosłodzone od 83g, natomiast konfiturę bez dodatku cukru sporządzono z 124g owoców na 100g produktu! Sok z borówek amerykańskich jest nie tylko pyszny, ale i zdrowy – pomaga na zmęczone, przepracowane oczy, a także wspiera naszą odporność! Oferujemy sok z borówki produkowany w technologii NFC (not from concentrate), naturalnie mętny, pasteryzowany i bez dodatku cukru.

Wytwarzamy przetwory tylko z owoców świeżych, a nie mrożonych. Nie dodajemy powszechnie stosowanych dodatków takich jak: guma guar, guma ksantanowa, syrop glukozowo-fruktozowy, kwas cytrynowy, konserwanty, ulepszacze smaku.

W 2019 zadebiutował Bezalkoholowy Grzaniec Borówkowy oraz Konfitura zimowa z jabłkiem i pomarańczą– dostępne sezonowo w chłodniejsze dni.

Nasze przetwory to wspaniały dodatek do:

  • jogurtów
  • ciast
  • naleśników
  • fit śniadań
  • deserów
  • białych serów
  • mięs
  • chałki

Właścicielem marki Przetwory z Borówki jest:
Zielono Mi Agnieszka Jarosińska
Grzędy, ul. Ogrodowa 25, 05-555 Tarczyn | NIP: 123 123 95 00
Tomasz: +48 512-328-668 | kontakt@przetworyzborowki.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Media Display

ABC-Handlu

Jedynka Medical & Fitness & SPA

ABC-Handlu

Nowa Platforma B2B Fanex już dostępna

ABC-Handlu