ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Vetro: Kompleksowe usługi szklarskie
Wszystkie Wyposażenie

Vetro: Kompleksowe usługi szklarskie

vetro_logo

Firma Vetro funkcjonuje na rynku od 2002.

Jesteśmy firmą rodzinną dlatego priorytetem jest dla Nas najwyższa jakość usług przy jak najbardziej optymalnych kosztach. vetro

Założycielem firmy jest Stanisław Żurawski mający ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku szklarskim, które zaowocowało tym że jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci w branży. Szkłem zaczął zajmować się po powrocie do kraju w 1994r. wprowadzając na Polski rynek rozwiązania prawie nie spotykane u Nas w tamtym okresie, co zaowocowało tym że do tej pory jest autorytetem w swojej dziedzinie, a rozwiązanie które wypracował funkcjonują do dnia dzisiejszego.

vetro_zdj1

Założenie firmy VETRO było podyktowane chęcią dalszego rozwoju oraz przekazaniem dalej swoich umiejętności. Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami z Niemiec oraz Włoch, co sprawia że jesteśmy zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami. Oferowane przez nasz towary są zawsze zgodne z najwyższymi standardami. Oferujemy Państwu doradztwo w rozwiązaniach technicznych i estetycznych, przy wyborze okuć oraz odpowiedniego rodzaju czy grubości szkła.

Wieloletnia praktyka gwarantuje fachowość oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.


Deotymy 43a lok. 22, 01-441 Warszawa
tel./fax: 22 837 48 08
tel. kom.: 508 064 048, 505 022 398
biuro@vetro.pl
www.vetro.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Ecouse: Nowoczesne i ekologiczne wyposażenie toalet

ABC-Handlu

Profesjonalne rozwiązania audio dla sektora HoReca

ABC-Handlu

Alter Energia -Fotowoltaika dla Branży HoReCa

ABC-Handlu