ABC-Handlu
Home » Blog » Eko Komes: Chemia przemysłowa
Środki chemiczne Wszystkie

Eko Komes: Chemia przemysłowa

eko komes logo

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy dotyczącą specjalistycznych i – co najważniejsze – ekologicznych środków do stosowanych między innymi do neutralizacji i usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych (również z powierzchni akwenów wodnych), przemysłowego mycia, odtłuszczania – odtłuszczacze przemysłowe, odkamieniania – odkamieniacze przemysłowe chemiczne, odrdzewiania – płyny oraz środki do usuwanie rdzy , antypiany odpieniacze – preparaty środki odpieniające Sorbenty świetnie wchłaniają ciecze, ale też, dzięki specjalnej strukturze, skutecznie wiążą ją w środku, nie dopuszczając do jej ponownego wydostawania się do otoczenia. eko komes

Posiadamy wieloletnie doświadczenia w zakresie wdrażania różnorodnych technologii dotyczących usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych i mycia przemysłowego. Odtłuszczacze – środki do ​​usuwania olejów, smarów, wycieków ropy i wielu innych zanieczyszczeń przemysłowych, odrdzewiacze przemysłowe. Chemia przemysłowa z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym, maszynowym, górniczym, hutniczym, morskim, rafineryjnym, petrochemicznym, energetycznym, motoryzacyjnym, w budownictwie, transporcie oraz przetwórstwie spożywczym. Jesteśmy jedynym w POLSCE dystrybutorem produktów ATLAN’TOL, które produkowane są w oparciu o normy GMP, zgodnie z procedurami systemu zarządzania jakością ISO i posiadają atesty PZH. Posiadamy szeroką gamę produktów, będących zamiennikami  preparatów  firmy UNITOR. Wprowadziliśmy także wysokiej jakości  kleje i uszczelniacze równoważne z produktami firmy LOCTITE.

ŚRODKI CZYSTOŚCI DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH

W naszej ofercie znaleźć można środki z zakresu chemii profesjonalnej, których wachlarz jest bardzo szeroki. Preparaty te znakomicie usuwają wszelkie zabrudzenia – ze smarów, osady wapienne, tłuste ślady i wiele innych, nie ma zanieczyszczenia, z którymi nie byłyby w stanie sobie poradzić.

eko komes

Detergenty używane do codziennej pielęgnacji powierzchni zmywalnych i podłóg. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty hiszpańskiej firmy QUIMXEL z działów: czyszczenie powierzchni, odświeżacze, higiena żywności, koncentraty, środki odkażające, do kuchni oraz środki czystości dla podłóg. Przeznaczone są do użytku w gastronomii, szpitalnictwie, instytucjach oraz hotelach.


NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA WSPANIAŁEGO EFEKTU

Nasze produkty wykonane są tak, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące jakości. Zapewniają wysoką wydajność i minimalny wpływ na środowisko.

Pobierz nasz katalog


Eko Komes
ul. Tczewska 44, 83-032 Kolnik
+48 58 342 17 10 | ekokomes@ekokomes.pl
www.ekokomes.pl

abc-handlu.pl/category/wszystkie/

Related posts

Maximus Gdańsk: Hurtownia gastronomiczna

ABC-Handlu

Restauracja w słoiku: Zdrowe jedzenie w słoikach

ABC-Handlu

Jadłostacja – sklep z dobrą żywnością na Bielanach.

ABC-Handlu