ABC-Handlu
Home » Blog » Babyly: tekstylia dla dzieci i niemowląt
Dziecko Wszystkie

Babyly: tekstylia dla dzieci i niemowląt

Babyly to autorska marka produkująca tekstylia dla dzieci i niemowląt.

Tworzymy z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem naszej twórczości, na drugim miejscu jest dobra zabawa 😉 Babyly

Babyly – kreatywna marka tworząca autorskie tekstylia dla dzieci i niemowląt. Tworzymy minimalistyczne akcesoria, które łatwo zestawisz z wzorzystymi rozwiązaniami. Myślimy o bezpieczeństwie i wygodzie dziecka, nie zapominając o dobrej zabawie i funkcjonalności. 


Używamy naturalnych, a coraz częściej ekologicznych tkanin i wypełnień z certyfikatami. Wszystkie Wasze zamówienia robimy ręcznie i na indywidualne zamówienie dlatego tak łatwo wprowadzać Nam zmiany, o które często prosicie. Używamy naturalnych, a coraz częściej ekologicznych tkanin i wypełnień z certyfikatami. Wszystkie Wasze zamówienia robimy ręcznie w naszej pracowni w samym sercu Krakowa. W Wasze zamówienia wprowadzamy zmiany jeżeli takich oczekujecie i personalizujemy produkty, które stają się niebanalną pamiątką na całe życie.


Siedziba / odbiór osobisty

Kraków,  Starowiślna 20/5

Godziny pracy pracowni: 7-15. W pracowni jest możliwość płatności kartą.
Po wcześniejszym ustaleniu odbiór osobisty możliwy również w Krakowie na Ruczaju i w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ania: +48 501 317 174 | e-mail: info@babyly.pl

www.babyly.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Related posts

Naturalne i zdrowe oleje roślinne

ABC-Handlu

Rozmowa z prezesem IGLOO – Tomaszem Młynarskim.

ABC-Handlu

Fettine: Oryginalne produkty prosto z Włoch

ABC-Handlu