ABC-Handlu
Home » Blog » AROMA PROJEKT: Agencja Marketingu Zapachowego
Wellness & SPA Wszystkie

AROMA PROJEKT: Agencja Marketingu Zapachowego

aroma logo

Zajmujemy się wdrażaniem aromamarketingu i profesjonalną aromatyzacją wnętrz. Tworzymy zapachy w przestrzeniach handlowo-usługowych, również w hotelach i restauracjach. aroma projekt

Aromamarketing, czyli marketing zapachowy to coś więcej niż przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. To tworzenie wyjątkowego klimatu wnętrza, poprzez rozpylanie odpowiednio dobranego zapachu, w celu osiągnięcia korzyści biznesowych, sprzedażowych i wizerunkowych. Jest to nowoczesna dziedzina marketingu, element marketingu sensorycznego, oddziałującego bezpośrednio na zmysły i emocje ludzi.

  • aromamarketing
  • aromatyzacja wnętrz i imprez
  • neutralizacja przykrych woni
  • branding zapachowy

Marketing zapachowy oddziałuje na zmysł węchu, jedyny zmysł człowieka, którego nie jesteśmy w stanie wyłączyć. Spokojnie oddychający człowiek wykonuje dziennie około 20 000 wdechów, średnio 15 na każdą minutę. Wraz z nimi odczuwamy otaczające nas zapachy, te przyjemne, jak i te, o których chcielibyśmy zapomnieć. Wszystkie te wonie wiążą się ze wspomnieniami oraz uczuciami, oddziałują na nas poza naszą świadomością. 75% emocji w ciągu dnia wywoływanych jest poprzez zapachy.

Zapach w hotelu odgrywa niezwykle istotną rolę. Kreuje niepowtarzalną atmosferę, buduje przyjemne pierwsze wrażenie, podnosi komfort gości, budując emocjonalną więź z hotelem. Wykreowany zapachem komfortowy klimat miejsca wyróżnia hotel na tle konkurencji, pozytywnie wpływa na ocenę pobytu i co najważniejsze utrwala wizerunek miejsca w pamięci gości. A tym samym sprawia, że zadowolony gość staje się lojalnym klientem, chce wracać i chętniej poleca miejsce innym.

Jesteśmy Certyfikowanym Dostawcą Usług Marki Prolitec

Jako Certyfikowany Dostawca Usług Marki Prolitec świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o pełne zadowolenie naszych Klientów.

Każdy nasz Klient otrzymuje dostęp do naszego serwisu, a także ma w naszej firmie swojego opiekuna handlowego oraz opiekuna technicznego.

Prolitec to amerykańska firma, produkująca zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń. Jest liderem na światowym rynku aromamarketingu. Wszystkie nasze dyfuzory i olejki zapachowe produkowane są w Stanach Zjednoczonych.

Oferujemy Klientom dwie linie dyfuzorów – AirQ by Prolitec oraz Aera For Business. Są to nowoczesne, niezwykle wydajne, działające w oparciu o technologię zimnej dyfuzji, dyfuzory zapachowe.

Z uwagi na najwyższą jakość i atrakcyjne ceny rozwiązania marki Prolitec cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów oraz Klientów na całym świecie.


Aroma Projekt
ul. Piotrkowska 66, 90-105 Łódź
tel. (42) 237-21-20 | biuro@aromaprojekt.pl
www.aromaprojekt.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Jarmarku Natury: Sklepu online ze zdrową żywnością

ABC-Handlu

Manufaktura Karmelu: Ręczny wyrób cukierków

ABC-Handlu

Downsizing? ZM Silesia mówi nie

ABC-Handlu