ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Paklo.pl – kompleksowe zaopatrzenie dla biznesu
Wszystkie Wyposażenie

Paklo.pl – kompleksowe zaopatrzenie dla biznesu

Paklo.pl 30 lat doświadczenia w handlu hurtowym i ponad 5000 produktów najwyższej jakości w stałej dostępności to argumenty, którymi chcemy przekonać Państwa do współpracy z nami.

paklo

Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny ale także długofalową współpracę ze stabilnym partnerem biznesowym. Jesteśmy Polską Firmą Rodzinną działającą na rynku od 1989 roku. W czasie naszej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zaopatrując firmy i instytucje, dlatego chętnie doradzimy Państwu w każdym aspekcie naszej oferty. Paklo.pl

Działamy na ponad 2000 m2 powierzchni handlowej i magazynowej, co gwarantuje nam utrzymanie wysokich stanów magazynowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 5000 artykułów podzielonych według kategorii klientów. Stale dbamy też o rozszerzanie asortymentu i oferty pod kątem wymagań naszych klientów.

Dziś obsługujemy ponad 3000 lojalnych i zadowolonych klientów, a to mobilizuje do dalszego rozwoju, zmian i polepszania warunków naszej wspólnej pracy. Dla nas Państwo – nasi klienci, są jedynym elementem biznesu, którego nie zmieniamy. Wierzymy, że podejmując współpracę z naszą firmą, staniemy się jednocześnie nieodłącznym ogniwem Państwa biznesu.


Paklo.pl
Dolne Młyny 38, 59-700 Bolesławiec
+48 75 734 67 99 | sklep@paklo.pl
www.paklo.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Supermercato24- Preferencje zakupowe on-line

ABC-Handlu

Tork z tytułem Business Superbrands 2020

ABC-Handlu

Route66, droga z której się nie wraca

ABC-Handlu