ABC-Handlu
Home » Blog » nanomax®: Witaj w świecie nano-technologii
Środki chemiczne Wszystkie

nanomax®: Witaj w świecie nano-technologii

cleanliness-2799470_1920

Bakterio/grzybobójcze działanie srebra i miedzi znane jest od starożytności, a nauka sięga po nie znowu, aby wykorzystać cudowne połączenie techniki z naturą. Aktualne osiągnięcia w branży medycznej, kosmetycznej i chemicznej bezspornie dowodzą skuteczności nano-produktów, a na tym polu szczycimy się „odczarowaniem” wysokiej ceny aplikacji, które uczyniliśmy dostępnymi dla zwykłych klientów. nanomax®

Produkty nanomax® łamią stereotyp drogiego, profesjonalnego środka czyszczącego, który kojarzy się z zastosowaniami przemysłowymi i gastronomicznymi w wysokiej cenie. Rozpraszając metale szlachetne (np. srebro) do postaci nano uzyskaliśmy ten sam efekt pozytywnego oddziaływania danego pierwiastka przy ułamku jego ceny, co nadało produktom nowe cechy czyszczące. Dodatkowo nastąpiła zdecydowana poprawa parametrów skuteczności przy jednoczesnym spadku wielkości „porcji” czyszczącej, dając wzrost efektywności i oszczędność. Pozwoliło to wypuścić na rynek produkt o porównywalnej z konkurencją cenie, ale o nieporównywalnie lepszej jakości. nanomax-a powinni kupować wszyscy, którym zależy na jakości i skuteczności (rodzice wrażliwi na zdrowie dzieci, gospodynie domowe, właściciele zwierząt przenoszących bakterie oraz Ci, lubiący techniczne innowacje).

nanomax®_preparaty

Dlaczego nanomax®:

 • unikalna i ultranowoczesna technologia wykonania
 • profesjonalne komponenty w składzie chemicznym (precyzyjny dobór składników czyszczących, gwarantujący brak zniszczeń na dedykowanych powierzchniach)
 • nano-komponenty syntezowane w całości przez laboratorium dynamic (m.in. trwałe nano-srebro atomowe, zamiast nietrwałego, taniego, jonowego)
 • woda zdemineralizowana jako baza o najwyższej czystości, zapewniająca „stabilność chemiczną” produktu
 • wysoki stopień biodegradowalności (wszystkie związki powierzchniowo czynne spełniają kryteria zgodne z rozporządzeniem WE 648/2004, a niektóre produkty osiągają prawie 100% wskaźnik, jak np. preparaty do łazienek, szkła, plastiku i odkamieniania)
 • brak związków fosforowych (wpływających na rozwój glonów w wodzie)
 • ograniczona ilość alergenów (mniej intensywny zapach)
 • opakowania z bezpiecznych tworzyw
 • doskonałe zabezpieczenie butelki przed otwarciem przez dzieci
 • wyjątkowa wydajność oraz wysoka koncentracja z możliwością rozcieńczania do 1:50 (w koncentratach) i do 1:4 (w produktach „ready to use”)
 • rozsądna cena

® nanomax to suma najlepszych doświadczeń w tworzeniu środków czyszczących, które jako swoiste „nanomaszyny” niemożliwe czynią możliwym, dlatego z radością oddajemy je do Waszych rąk… www.nanopower24.pl

nanomax®_koncentraty

nanometr (nm) to jedna miliardowa część metra (lub jedna milionowa część milimetra). Najmniejszy jest atom helu – około 0,062 nm, a największy cezu – około 0,520 nm. Włos ludzki ma aż pięćdziesiąt tysięcy nm !!!

Nanotechnologia łączy fizykę, chemię i inżynierię oraz zajmuje się strukturami wielkości atomu, stanowiącymi wielką rewolucję w przemyśle, ponieważ wybrane surowce po ich zmniejszeniu do skali nano uzyskują potężne wzmocnienie działania (czasem zupełnie inaczej, niż w normalnej skali). Nanotechnologia znalazła się obecnie na „szczycie nauki” ze względu na ekologię i ekonomię, gdyż w wypadku nano-skali uzyskuje się wspaniałe efekty działania przy tysiące razy mniejszym zaangażowaniu surowców wyjściowych (np. złota, czy srebra). Generuje to korzyści nie tylko dla producentów, ale także wszystkich nas i planety, na której surowców nie przybywa…

nanokomponenty to dodatki do materiałów i surowców uzyskane poprzez zmiany molekularne, które różnym produktom potrafią nadać nowe właściwości. Można to porównać do zjawiska turbo, lub działania ultranowoczesnych „nanomaszyn”, wzbogacających codziennie życie.

Nanokomponenty najczęściej stosowane w nowoczesnych produktach to:

nano-złoto, nano-srebro: olbrzymie spektrum działania (często bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm), bezterminowy okres aktywności, doskonała bakteriobójczość i grzybobójczość. Jakość tych nanokomponentów zależy od wielkości nanocząstki oraz jej rodzaju (najlepsze są atomowe, w przeciwieństwie do jonowych, które ulegają szybkiemu rozkładowi). Różnica pomiędzy nano-złotem, a nano-srebrem dotyczy przede wszystkim ceny, więc złoto częściej stosuje się w kosmetyce i elektronice, a srebro w chemii użytkowej.

nano-miedź: jw. choć działa bardziej przeciwko grzybom i pleśniom.

nano-tytan: tj. tlenek tytanu, który usuwa niepożądane zapachy oraz posiada właściwości samooczyszczania się.

nano-krzem: daje możliwość lepszego wnikania w mikroskopijne pory powierzchni, a także „smaruje” powodując zmniejszenie tarcia.

nano-rurki węglowe: najwytrzymalszy ze znanych materiałów na świecie, pochłaniające promieniowanie elektromagnetyczne. Po specjalnej modyfikacji mogące pracować jako przewodnik elektryczny (efekt grzewczy, antyelektrostatyczny lub sygnałowy).


DXR KUŹBICKI Daniel Kuźbicki
ul.Świetlana 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP 5991660839
+48 792 305 008, kontakt@nanopower24.pl
www.nanopower24.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

DeCare: Producent i dystrybutor żywności

ABC-Handlu

Kaszubskie Miody: Polska Pasieka

ABC-Handlu

Amazon.pl, czyli jak rozwijać e-biznes, nie tylko w Polsce

ABC-Handlu