ABC-Handlu
Home » Blog » Oliwa ze Sparty – najlepsze oliwy z oliwek
Artykuły spożywcze Wszystkie

Oliwa ze Sparty – najlepsze oliwy z oliwek

olive-oil-968657_1920

Kraje basenu Morza Śródziemnego od zawsze utożsamiane są wykwintną kuchnią opartą na prostocie i wysokiej jakości składnikach. To prawdziwa kolebka naturalnych artykułów spożywczych, a tamtejszą dietę można zaliczyć do mających niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. 

oliwa-ze-sparty-slider

Produkty takie jak:

  • oliwa z oliwek extra virgin prosto z Grecji
  • aromatyczny olej z pestek dyni
  • ocet balsamiczny

są powszechnie stosowane w kuchniach całego świata. Do smażenia lub jako dodatek do pieczywa i sałatek. Extra virgin goszcząca na naszych stołach to efekt wieloletniej tradycji i pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Extra virgin, ocet balsamiczny oraz olej z pestek dyni

Nasz sklep internetowy dostarcza starannie dobranych artykułów pochodzących bezpośrednio od producentów. Nasza oferta to między innymi najwyższej klasy oliwa z oliwek, do smażenia i nie tylko, a także szeroki wybór kremów i octów balsamicznych, olejów z pestek dyni i sezamu oraz selekcję słodyczy prosto z Grecji. 

Niepowtarzalny smak oryginalnych produktów oferowanych przez nasz sklep online to doskonała baza zarówno dla przysmaków kuchni śródziemnomorskiej, jak i każdej innej części kulinarnego świata. Artykuły importowane od tamtejszych dostawców to gwarancja autentycznego doświadczenia – niemożliwego do osiągnięcia przy wykorzystaniu lokalnych odpowiedników. Pamiętaj, że finezja częstokroć leży w prostocie – już perę kropel oryginalnej extra virgin do smażenia lub kilka zielonych oliwek potrafią całkowicie odmienić charakter dania.

Oryginalna oliwa z Grecji – sklep online

Nasze produkty – m.in. oliwa, ocet balsamiczny czy olej z pestek dyni dostępne w sklepie online. To również przebogate źródło witamin oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zdrowe tłuszcze nie tylko przenoszą smak dania, ale również wspomagają codzienne funkcjonowanie organizmu.


Firma Prywatna GREECE4u Ewa Palińska

ul. Paderewskiego 2A/3, 59-400 Jawor
NIP: 6951449990
REGON: 021457571
Email: admin@oliwazesparty.pl
Telefon: 533 900 086

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Agro Danmis: Unikalny dar natury!

ABC-Handlu

Ene-due.eu – sklep z zabawkami dla dzieci

ABC-Handlu

Nowe rozdanie na ostatniej mili – Stuart wjeżdża do Warszawy

ABC-Handlu