ABC-Handlu
Home » Blog » Leśny Dworek Winnica Darłowo
Artykuły spożywcze HoReCa Wszystkie

Leśny Dworek Winnica Darłowo

logo

Zapraszamy Państwa na Jarmark Świąteczny w Gdyni

04.12.2021 – 30.12.2021 r.

Leśny Dworek wybudowaliśmy w 2002 roku, natchnieni przepięknym Dworem Soplicowo. Podobnie jak mickiewiczowski gościniec, nasze urokliwe miejsce zachwyca sielską atmosferą, gwarantując wszystkim – i dużym i małym, udane wakacje nad morzem. Las, piękna przyroda i bliskość Bałtyku sprawiają, że nasz ośrodek to idealny wybór na wczasy z dzieckiem. Dla rodzin, które pytają o pokoje nad morzem, Darłowo oferuje szeroką ofertę miejsc – ale nasze miejsce jest wyjątkowe i dostrzegą to Państwo na każdym kroku.

Nasz ośrodek wczasowy w Darłowie powstał z kilku powodów, przede wszystkim z miłości do smacznej i zdrowej kuchni, uwielbienia przyrody, szumu drzew… i słabości do dobrego wina. Jesteśmy ludźmi wielu pasji, jedną z nich była właśnie winnica. Zielona przestrzeń, malownicze rzędy równo obsadzone szlachetnymi gatunkami winogron, tworzą magiczną atmosferę tego miejsca.


Nasz ośrodek mieści się o 5 km od morza. Z dala od turystycznego zgiełku, a wystarczająco blisko, by dotrzeć na plażę w ciągu kilku chwil. W ramach naszej oferty proponujemy wiele komplementarnych usług i atrakcji, np.: korty tenisowe, siłownię, basen, czy staw do wędkowania. Więcej o nich dowiedzą się Państwo zapoznając się z całą naszą stroną internetową. Już teraz zachęcamy również do kontaktu z nami – widzieć uśmiechniętych ludzi spędzających u nas swój najlepszy czas w roku to dla nas prawdziwa przyjemność!


Nasze przetwory:

  • Powidła śliwkowe
  • Powidła śliwkowe z czekoladą
  • Dżem wiśniowy
  • Dżem truskawkowy z dodatkiem kwiatu z czarnego bzu
  • oraz Dżem wiśniowy z czekoladą


U nas poczujesz się jak w Toskanii…

Nie muszą Państwo jechać do Włoch, by poczuć się jak w Toskanii. Kultura produkcji i degustacji wina doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat. Wkrótce będą mieli Państwo okazję się o tym przekonać.

Od stworzenia winnicy minęło już kilka lat. Początkowo zajmowała ona niewielki obszar. Posadzone na niej było 800 krzewów winorośli. Aktualnie posiadamy 2h winnicy. W najbliższych latach chcemy produkować 3000 butelek wina rocznie, a nasze optymistyczne plany to produkcja 15 000 butelek rocznie! Skończyliśmy również budowę profesjonalnej winiarni, w której będziemy produkować oraz rozlewać nasze wino.

Odmiany jakich można u nas spróbować to: Cabernet cortis (wina czerwone),  Solaris i Muscaris(wina białe), Cabernet cortis ( wino różowe). Stawiamy na wytrawne i półwytrawne wina z nutą cytrusową – idealne na orzeźwienia w letnie, upalne dni.


7000 sadzonek które znajdują się w naszej winnicy to zarówno winogrona czerwone jak i białe. Póki co, mogą Państwo spróbować u nas wina z odmian: Cabernet cortis (wina czerwone), Cabernet cortis ( wino różowe) oraz Solaris i Muscaris (wina białe).

Są to wytrawne i półwytrawne wina, część z nutą cytrusową. Nadają się one idealnie zarówno do orzeźwienia w letnie popołudnie, jak i do przywrócenia wspomnień z wakacji w zimowy wieczór.


Leśny Dworek Winnica Darłowo – pokoje i domki letniskowe
Barbara i Mariusz Szubert
ul. Dębowa 7 | 76-150 Darłowo
tel.: 608 069 499 | 606 383 271
e-mail: kontakt@lesnydworekdarlowo.pl
www.lesnydworekdarlowo.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Superito: Twój lokalny dostawca włoskich smaków!

ABC-Handlu

Ene-due.eu – sklep z zabawkami dla dzieci

ABC-Handlu

CUBE garden – całoroczne ogródki w gastronomii.

ABC-Handlu