ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Almont System – Producent Ogrodów Zimowych
Ogród Wszystkie Wyposażenie

Almont System – Producent Ogrodów Zimowych

Co powiesz na dodatkowe pomieszczenie, w którym przez cały rok będziesz mógł korzystać z bliskości natury, promieni słonecznych i niezwykłego klimatu? Almont System

Przeszklone ściany i dach, sofa, stół dla całej rodziny i mnóstwo kwiatów – to na pewno brzmi zachęcająco!  Ogród zimowy, bo o nim mowa, to nic innego jak rodzaj przeszklonego tarasu, który stanowi jedno z integralnych pomieszczeń domu, a także swoiste „przedłużenie” podwórza. Oranżeria w wersji nieogrzewanej to najczęściej miejsce, gdzie zimują egzotyczne kwiaty, a domownikom służy raczej podczas cieplejszych miesięcy. Almont System

Pozwala także na zmniejszenie zużycia energii w domu. Z kolei ogród całoroczny umożliwia przebywanie blisko natury przez cały rok i jest częścią powierzchni mieszkalnej. Nie potrzeba jej oddzielać od innych pomieszczeń, dzięki czemu dostarcza wiele światła do całego domu. To świetne miejsce na jadalnię, gabinet domowy czy miejsce rekreacji, w którym przyjemnie przebywa się zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od panującej temperatury, stanowi również dodatkowe źródło ciepła z energii słonecznej.jak rodzaj przeszklonego tarasu, który stanowi jedno z integralnych pomieszczeń domu, a także swoiste „przedłużenie” podwórza. Oranżeria w wersji nieogrzewanej to najczęściej miejsce, gdzie zimują egzotyczne kwiaty, a domownikom służy raczej podczas cieplejszych miesięcy.

Oferta:


Ogrody zimowe

Dzięki nowoczesnym ogrodom zimowym można cieszyć się każdą pogodą na zewnątrz. Wygląd ogrodu może być dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Terrasa_74

Zabudowa balkonów

Wykonujemy lekkie zabudowy tarasów i balkonów oraz innych pomieszczeń niewymagających ogrzewania ani montażu ścianek działowych i wewnętrznych drzwi przesuwnych.

Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów wykonujemy z aluminium, które jest wielowarstwowo powlekane. Stosujemy technologię proszkową – natrysk elektrostatyczny. Spośród palety RAL możecie Państwo wybrać kolor, który najbardziej przypadnie Wam do gustu.

Terrasa_19

Fasady szklane

Nasze fasady szklane są zaprojektowane według europejskich standardów. Stosujemy izolowany termicznie system słupowo-ryglowy o szerokości licowej 50mm. Specjalny kształt słupów i rygli pozwolił nam stworzyć niezwykle smukłe i zarazem wytrzymałe profile aluminiowe.

fasady-szklane

Okna i drzwi

Wprodukcji aluminiowych okien i drzwi wykorzystujemy system trzykomorowych kształtowników zespolonych. Wykonywane są w naszym systemie słupowo-ryglowym, który charakteryzuje się smukłymi profilami oraz wytrzymałością.


ul. Bielska 3, 43-356 Bujaków
Telefony firmowe pod którymi jesteśmy dostępni :
tel. +48 33 814 41 59 | tel +48 33 821 43 08 | Tel./fax + 48 33 821 10 12
ogrodyzimowe@almont-system.pl | almont-system.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Serce Oliwy: produkty z oliwek z Grecji i Aten

ABC-Handlu

Tpay: Prawie 300% wzrost wartości transakcji za…

ABC-Handlu

Polacy entuzjastami nowych technologii? Wyniki badania PAYBACK Opinion Poll

ABC-Handlu