ABC-Handlu
Home » Blog » TEWA: kompleksowe rozwiązania dla gastronomii
Wszystkie Wyposażenie

TEWA: kompleksowe rozwiązania dla gastronomii

tewa-glowne

Firma Tewa specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży gastronomicznej – przede wszystkim zmywarek gastronomicznych z wyparzaniem, pieców konwekcyjno-parowych, szaf i stołów chłodniczych, trzonów kuchennych, patelni gastronomicznych, okapów wentylacyjnych, mebli ze stali nierdzewnej i wielu innych tego typu produktów.

Bardzo rozbudowany asortyment pozwala na sprawne znalezienie urządzenia optymalnie trafiającego w potrzeby lokalu gastronomicznego.

W sklepie stacjonarnym wykwalifikowani doradcy służą pomocą w zakresie dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami sklep może zapewnić swoim klientom sprzęt najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W zakres świadczonych usług wchodzi także naprawa urządzeń.

POLECANE PRODUKTY


ZMYWARKI wyparzarki

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne wyparzarki i zmywarki przemysłowe, które zapewnią wysoki poziom czystości oraz higieny w pomieszczeniach gastronomicznego. Dodatkowo, zmywarki podnoszą przyspieszają pracę pracowników i skracają czas, który jest na przeznaczony na mycie naczyń. W naszej ofercie znajdą Państwo zmywarki z pompą odpływu i zmywarko-wyparzarki.

PIECE gastronomiczne

Głównymi czynnościami w gastronomii jest gotowanie, smażenie, duszenie i pieczenie oraz zapiekanie. To wszystko zapewni Państwu piec konwekcyjno-parowy, urządzenie dzięki któremu potrawy będą jeszcze smaczniejsze a klienci zachwyceni.

SZAFY chłodnicze i mroźnicze

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości szafy chłodnicze i mroźnicze, wykonane w wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość. Nasi pracownicy doradzą i pomogą wybrać najlepszy produkt do swojego lokalu.

Regały METRO SEAL

Regały gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości drutu, renomowanej amerykańskiej marki Metro Seal, które są pokryte powłoką antybakteryjną oraz warstwą która ma za zadanie chronić przed zarysowaniem. Regał ułatwią organizację pracę w kuchni, idealnie sprawdzą się w komorze chłodniczej, magazynie spożywczym oraz kredensie.

Urządzenia grzewcze

oferujemy szeroką gamę kuchni przemysłowych, idealnych do zaspokojenia wszystkich potrzeb każdego kucharza i jego kuchni. Wszystkie z nich są starannie badane i projektowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i higieny. Ponadto jego konstrukcja opiera się na niezawodności i komforcie użytkowania, eleganckiej estetyce i innowacyjnej technologii, odpowiadającej wymaganiom najbardziej wymagających szefów kuchni.

Urządzenia pralnicze

Nowa gama produktów do profesjonalnych pralni, zaprojektowana specjalnie dla małych obiektów (salony fryzjerskie, siłownie, kempingi itp.), które wymagają takiej samej wydajności i wytrzymałości jak pralnie przemysłowe, ale przy większej wszechstronności, kompaktowych rozmiarach i przystępniejszej cenie.


Dlaczego warto nas wybrać?

PROFESJONALIZM

Słuchamy naszych klientów i dostosowujemy najlepszą ofertę do ich potrzeb. Działamy na rynku gastronomicznym od przeszło 25 lat.

OBSŁUGA

Dajemy naszym klientom kompleksową usługę przygotowania obiektu gastronomicznego do pracy, a potem pomagamy z naprawami. 

SKLEP STACJONARNY

 Można do nas przyjść porozmawiać z doradcami, obejrzeć urządzenia przed zakupem, uzyskać opinie techniczne na temat różnych sprzętów dostępnych na rynku, ponieważ znamy wady i zalety większości urządzeń.

JAKOŚĆ

Nie sprzedajemy wyrobów o wątpliwych opiniach, staramy się sprzedawać tylko takie o dobrej renomie.

tewa_zdj_dol
logotypy

ul. Połczyńska 79, 01-301 Warszawa
NIP 5222668190
tel.: 501 276 104, 502 130 786, (22) 631 87 16
firma@tewa.pl | tewa.gastro@gmail.com
www.tewasklep.pl

abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

CRAZYBOX – dostawa egzotycznych owoców.

ABC-Handlu

Porcelana24.pl Polska porcelana, szkło i sztućce

ABC-Handlu

zakupychemiczne.pl – Profesjonalne środki czystości

ABC-Handlu