ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » TEWA: kompleksowe rozwiązania dla gastronomii
Wszystkie Wyposażenie

TEWA: kompleksowe rozwiązania dla gastronomii

tewa_logo

Firma Tewa specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży gastronomicznej – przede wszystkim zmywarek gastronomicznych z wyparzaniem, pieców konwekcyjno-parowych, szaf i stołów chłodniczych, trzonów kuchennych, patelni gastronomicznych, okapów wentylacyjnych, mebli ze stali nierdzewnej i wielu innych tego typu produktów.

Bardzo rozbudowany asortyment pozwala na sprawne znalezienie urządzenia optymalnie trafiającego w potrzeby lokalu gastronomicznego.

W sklepie stacjonarnym wykwalifikowani doradcy służą pomocą w zakresie dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami sklep może zapewnić swoim klientom sprzęt najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W zakres świadczonych usług wchodzi także naprawa urządzeń.

POLECANE PRODUKTY


ZMYWARKI wyparzarki

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne wyparzarki i zmywarki przemysłowe, które zapewnią wysoki poziom czystości oraz higieny w pomieszczeniach gastronomicznego. Dodatkowo, zmywarki podnoszą przyspieszają pracę pracowników i skracają czas, który jest na przeznaczony na mycie naczyń. W naszej ofercie znajdą Państwo zmywarki z pompą odpływu i zmywarko-wyparzarki.

PIECE gastronomiczne

Głównymi czynnościami w gastronomii jest gotowanie, smażenie, duszenie i pieczenie oraz zapiekanie. To wszystko zapewni Państwu piec konwekcyjno-parowy, urządzenie dzięki któremu potrawy będą jeszcze smaczniejsze a klienci zachwyceni.

SZAFY chłodnicze i mroźnicze

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości szafy chłodnicze i mroźnicze, wykonane w wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość. Nasi pracownicy doradzą i pomogą wybrać najlepszy produkt do swojego lokalu.

Regały METRO SEAL

Regały gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości drutu, renomowanej amerykańskiej marki Metro Seal, które są pokryte powłoką antybakteryjną oraz warstwą która ma za zadanie chronić przed zarysowaniem. Regał ułatwią organizację pracę w kuchni, idealnie sprawdzą się w komorze chłodniczej, magazynie spożywczym oraz kredensie.


Dlaczego warto nas wybrać?

PROFESJONALIZM

Słuchamy naszych klientów i dostosowujemy najlepszą ofertę do ich potrzeb. Działamy na rynku gastronomicznym od przeszło 25 lat.

OBSŁUGA

Dajemy naszym klientom kompleksową usługę przygotowania obiektu gastronomicznego do pracy, a potem pomagamy z naprawami. 

SKLEP STACJONARNY

 Można do nas przyjść porozmawiać z doradcami, obejrzeć urządzenia przed zakupem, uzyskać opinie techniczne na temat różnych sprzętów dostępnych na rynku, ponieważ znamy wady i zalety większości urządzeń.

JAKOŚĆ

Nie sprzedajemy wyrobów o wątpliwych opiniach, staramy się sprzedawać tylko takie o dobrej renomie.

tewa_zdj_dol

ul. Połczyńska 79, 01-301 Warszawa
NIP 5222668190
tel.: 501 276 104, 502 130 786, (22) 631 87 16
firma@tewa.pl | tewa.gastro@wp.pl
www.tewa.pl

abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Tpay: Prawie 300% wzrost wartości transakcji za…

ABC-Handlu

Hał&Miau: Sklep zoologiczny online, karmy dla psów i kotów

ABC-Handlu

RTM Opakowania: Jakość i terminowość

ABC-Handlu