ABC-Handlu
Home » Blog » All For Dogs: Producent akcesoriów dla psów
Wszystkie Zwierzęta

All For Dogs: Producent akcesoriów dla psów

allfordogs_logo

Jesteśmy osobami KOCHAJĄCYMI i posiadającymi psy.

Naszą misją jest zadowolenie psa oraz człowieka za czym idzie produkcja wysokiej jakości akcesoriów dla psów, takich które będą funkcjonalne dla człowieka przy jednoczesnym komforcie czworonoga :). all for dogs

Nasze produkty wykonane są wyłącznie z atestowanych komponentów. Staramy się także, by sprawdzały się w każdych możliwych warunkach klimatycznych i były trwałe. W trosce o bezpieczeństwo czworonogów, stworzyliśmy odrębne serię produktów wyposażonych w ledowe oświetlenie – szczególnie pomocne w czasie nocnych spacerów.

Dużą wagę przywiązujemy także do aktywnego spędzania czasu z psem. Nasze najnowsze produkty kładą nacisk na wspólne uprawianie sportu z psem – jogging czy wspólne przejażdżki rowerowe pozwolą Państwu odkryć wszystkie możliwości naszych produktów.

Jako marka wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ich czworonożnych przyjaciół, dostarczając coraz to nowsze produkty.

Dla nas liczy się komfort i bezpieczeństwo psów, dlatego w asortymencie naszego sklepu znajdują się między innymi:

ledowe smycze, obroże dla psów, szelki i akcesoria dla psów!

Jeżeli jesteś właścicielem, który lubi czasem pobiegać ze swoim pupilem, na pewno zainteresuje cię nasza oferta akcesoriów. Pas do biegania ze smyczą w komplecie, to doskonałe rozwiązanie dla sportowców. Wybierz się ze swoim psem do parku i pobiegaj z nim, nie martwiąc się o to, że twój pupil się oddali. Dzięki smyczy przypiętej do pasa, zawsze będziesz miał psa u swego boku. Jeśli preferujesz jazdę na rowerze, All for dogs oferuje ci uchwyt do roweru, dzięki któremu twój pies będzie mógł biec tuż obok pojazdu.

Akcesoria dla psów są niezwykle trwałe i wytrzymałe na różne warunki, dlatego zapewniają nie tylko dobrą zabawę, ale również bezpieczeństwo. Nasze akcesoria są zaakceptowane przez psy, zatem i twój czworonożny przyjaciel z pewnością je polubi!


All For Dogs SP. z o.o. Sp.K.
ul. Stryjeńskich 10/209, 02-791 Warszawa
Anna Czarny:
tel.: +48 600 803 600, e-mail: ania@allfordogs.pl
Agata:
tel.: +48 501 089 899, e-mail: agata@allfordogs.pl

www.allfordogs.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Miód Naturalny w plastrach – Food Star

ABC-Handlu

Brokelmann: Wiodący dostawca wyposażenia ze stali nierdzewnej dla branży handlowej, przetwórczej

ABC-Handlu

Mira: Producent kosmetyków naturalnych

ABC-Handlu