ABC-Handlu
Home » Blog » Empireshop: Naturalna karma dla psa i kota
Wszystkie Zwierzęta

Empireshop: Naturalna karma dla psa i kota

empire_logo

Empireshop.pl to sklep, który powstał własnie po to aby dostarczać najlepszą na polskim rynku karmę Empire dla psiaków i kociaków. Produkty Empire należy włączyć do codziennej diety pupila, który każdego dnia powinien przyjąć optymalną dawkę najlepszej jakości składników odżywczych. Wysoka zawartość naturalnych, świeżych składników dobrej jakości, bardzo duża zawartość świeżego mięsa, brak jakichkolwiek zbóż, precyzyjnie opracowane formuły i najlepsze proporcje białka, węglowodanów i ziół gwarantują, że Twoje zwierzę będzie rosło zdrowe i silne, a przede wszystkim szczęśliwe.

empireshop_zdj1

“Najlepsze produkty powstają wyłącznie z najlepszej jakości składników”

Zespół Empire

Pies i kot  to towarzysze na całe życie, najlepsi przyjaciele i członkowie rodziny – są bardzo ważni dla swoich właścicieli. Zdrowie, prawidłowy rozwój i dobra kondycja pupila są niezwykle ważne, dlatego z miłości do czworonogów i z myślą o oczekiwaniach człowieka stworzyliśmy najlepsze na rynku karmy dla psów oraz kotów, które spełniają wszystkie wymagania pupili. Oferujemy pełnowartościowe, perfekcyjnie zbilansowane i bardzo smaczne jedzenie dla zwierząt wszystkich ras – w różnym wieku i różnej klasie wagowej a jedną z jego największych zalet jest to, że jest w 100% naturalne.

Związek właściciela z czworonogiem to niesamowity rodzaj dwustronnej relacji, który trwa przez całe życie. Każdy właściciel chce zapewnić swojemu pupilowi to, co najlepsze. Traktuje go jak członka rodziny i martwi się o jego prawidłowy rozwój oraz kondycję psychiczną. Aby zapewnić pupilom to, co najlepsze dla ich zdrowia, powstała marka Empire Genuine Petfood Story.

Gwarantujemy – najwyższą jakość produktów.

Nasze receptury zostały opracowane przez najlepszych specjalistów z zakresu dietetyki weterynaryjnej a stworzyliśmy je w oparciu o najnowsze trendy w żywieniu zwierząt towarzyszących człowiekowi.

empireshop_zdl_dol

Tak powstało nasze wyjątkowe jedzenie dla psów i kotów, które jest gwarancją prawidłowego rozwoju zwierzaków. Wybór najlepszych produktów daje pewność, iż dostarczysz ulubieńcom mikro i makroelementów. Potrzebne są one do ich rozwoju, a także utrzymania zdrowia przez całe życie. Proponujemy perfekcyjnie dobrane kompozycje, która posmakują wszystkim pupilom. Są one oparte o formuły bezzbożowe i bezglutenowe oraz bazują na najszlachetniejszych gatunkach mięs. Dostarczają czworonogom odpowiedniej ilości białka, węglowodanów i witamin.


CONECTUS SP. Z O.O.

Plac Wolnica 13/10, 31-060 Kraków
tel.: 222 500 600, mail: shop@empirepetfood.com | kontakt@conectus.eu
Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Zdrowemiesa.pl : Niespotykane gatunki mięs

ABC-Handlu

Cukiernia „Krokiet” Łódź

ABC-Handlu

Bee True: Miód i produkty pszczele

ABC-Handlu