ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Firasek: Twoje ulubione produkty syryjskie w twoich rękach
Artykuły spożywcze Wszystkie

Firasek: Twoje ulubione produkty syryjskie w twoich rękach

Firasek Sweets to stale rozwijająca się firma rodzinna z wielopokoleniowymi tradycjami. Specjalizujemy się w wytwarzaniu orientalnych arabskich słodyczy wegańskich. Szczególnie zaś bliskie naszym sercom i podniebieniom są te pochodzące z Syrii.

Dzięki wysokojakościowym produktom, już od momentu wejścia na Polski rynek zaskarbiliśmy sobie stałe grono fanów smaku Firasek Sweets. Sekretem tego smaku jest natomiast korzystanie jedynie z najlepszych gatunkowo składników od sprawdzonych dostawców opierając się na sprawdzonych, recepturach, które są przekazywane w rodzinie właściciela od pokoleń.

Twoje ulubione produkty syryjskie
w twoich rękach

Od siebie dodajemy do tej mieszanki pasję i z chęć do pracy piekarzy, którzy w słodycze Firasek Sweets wkładają nie tylko doświadczenie rąk, ale również zapał serca. Co niezwykle ważne Firasek Sweets to firma wegańska! Do naszych słodyczy nie dodajemy mleka, ani jajek. Ponadto są też dostępne produkty bez mąki.

firasek_1

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór ciasteczek i słodyczy. Jesteśmy w stanie wykonać coś na każdą okazję, nie bojąc się zrealizować nawet najbardziej niesztampowe pomysły. To dzięki tak pozytywnemu odbiorowi naszej pracy jesteśmy wciąż zmotywowani do utrzymywania wysokich standardów i wyjątkowego smaku.

Prezesem firmy jest Firas Saghir – Syryjczyk mieszkający w Polsce od ponad 10 lat, który z miłości do ojczystej kuchni i wrodzonego zapału do pracy stworzył firmę Firasek Sweets.

Moim drugim domem jest Polska. Pokochałem to miejsce i ludzi tu mieszkających, którym chciałbym pokazać jak wygląda kuchnia syryjska i jak smakują prawdziwe syryjskie słodycze.

– opowiada on sam.

ul.:Nadrzeczna 30 A, 05-552 Wólka Kosowska
telefon: +48 502 222 238 | mail: firasek-sweets@wp.pl
www.firasek.com

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

PanQube: Producent mebli modułowych na wymiar

ABC-Handlu

Mira: Producent kosmetyków naturalnych

ABC-Handlu

e-Futrzak: Miejsce dla każdego miłośnika zwierząt!

ABC-Handlu