ABC-Handlu
Home » Blog » Nowość od Helcom Naturalnie: Wegańskie kaszotta oraz pasty z kaszą.
Artykuły spożywcze Wszystkie

Nowość od Helcom Naturalnie: Wegańskie kaszotta oraz pasty z kaszą.

couscous salad - Couscous-Salat

Marka Helcom Naturalnie prezentuje nową serię wyjątkowych produktów. Są to wegańskie kaszotta oraz pasty z kaszą. Wyprodukowane w Polsce i pełne wartości odżywczych, stanowią idealne dopełnienie diety roślinnej.

W ostatnich latach potrawy z kaszą królują w kulinarnych trendach. W odpowiedzi na te zapotrzebowania Helcom Naturalnie wypuszcza na rynek nową serię produktów roślinnych. Wegańskie kaszotta i pasty z kaszą o różnych smakach mogą stanowić sycącą i lekką przekąskę, dodatek do potrawy, jak i danie główne. Serwowane na ciepło lub na zimno smakują tak samo dobrze.

greek_trade

Produkty Helcom Naturalnie od lat cechuje dbałość o jakość produktów. Również seria dań z kaszą to doskonały wybór dla osób, które pragną zdrowo się odżywiać, a nie lubią, bądź nie mają czasu na spędzanie wielu godzin w kuchni.

Kaszotta i pasty z kaszą to naturalne źródło białka, a także mikroelementów takich jak żelazo, cynk i jod. Charakteryzuje je również niska zawartość tłuszczu i cukru. Starannie dopracowane smaki bazują na polskich produktach i zadowolą każde podniebienie.

Menu kaszotta:

  • z buraczkami
  • z warzywami
  • ze szpinakiem

Menu pasty z kaszą:

  • pasta buraczkowa z kaszą gryczana
  • warzywna z kaszą gryczaną
  • szpinakowa z kaszą jaglaną

Helcom Naturalnie to jedna z marek firmy Greek Trade, znanego producenta, dystrybutora i importera produktów branży spożywczej.

greek_trade_2

Marka Helcom Naturalnie od lat wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Gdzie można kupić produkty Helcom Naturalnie: http://helcomnaturalnie.pl/tu-jestesmy/

Kaszotta od kwietnia br będą dostępne w sieci Rossmann.

Kontakt:

GREEK TRADE SP. Z O.O.
ul. Tadeusza Śliwiaka 14, 30-797 Kraków
sieci@greektrade.com.pl
www.greektrade.com.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Related posts

Cryogen: Import i dystrybucja naczyń na ciekły azot

ABC-Handlu

Apostolski Meble: Od kuchni do mebli komercyjnych

ABC-Handlu

Gościć i służyć, czyli z wizytą na Zamku w Gniewie

ABC-Handlu