ABC-Handlu
Home » Blog » Restauracja w słoiku: Zdrowe jedzenie w słoikach
Artykuły spożywcze HoReCa Wszystkie

Restauracja w słoiku: Zdrowe jedzenie w słoikach

restauracja logo

Kiedy nie możesz pójść do swojej ulubionej restauracji? Nic prostszego, fajna restauracja przyjdzie do Ciebie

Nie możesz pójść do restauracji, a jedzenie na dowóz nie smakuje tak dobrze, jak świeżo podana potrawa na estetycznej zastawie? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nic straconego, fajna restauracja w słoiku przyjdzie do Ciebie!

Nasza rodzinna manufaktura powstała z pasji do gotowania. Proponujemy potrawy przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy, które następnie są pasteryzowane w słoikach. Dzięki temu po odgrzaniu smakują tak samo jak w restauracji. Nasze produkty są tworzone ręcznie. Poświęcamy im wiele uwagi i dbamy o najwyższa jakość. W tym celu używamy najlepszych, naturalnych składników, których wpływ na zdrowie jest nieoceniony! Nasze dania nie zawierają żadnych konserwantów ani sztucznych barwników.


Zapas dań “RESTAURACJI W SŁOIKU” zapewni Ci radość na każdą okazję.

Możesz zadbać o estetyczną prezencję dań z Restauracji w Słoiku, rezygnując z odbierających apetyt, plastikowych pudełek. Zamiast tego zdrowe jedzenie w słoikach podaj na własnej zastawie, wraz z ulubionym napojem i przystawkami. Zrób przyjemność sobie lub zaskocz swoich gości, serwując potrawy, których smaku nie powstydziłby się utalentowany kucharz.

Zdrowe jedzenie w słoikach możesz spożywać wedle własnych preferencji – na co dzień i od święta. W przeciwieństwie do klasycznych dań restauracyjnych, jest ono w znacznie przystępniejszych cenach. Wystarczy, że wybierzesz potrawy, na które masz ochotę i złożysz u nas zamówienie. Przeciętny czas realizacji wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Starannie zapakowane słoiki z pysznościami wysyłamy do Ciebie kurierem, od poniedziałku do czwartku pod dowolny adres w Polsce. Tradycyjna, delikatna forma konserwacji, czyli pasteryzacja, pozwoli na kilka tygodni przechowywania słoików w suchym, chłodnym miejscu. W tym czasie nie stracą one ani świeżości, ani walorów smakowych.

Zobacz nasze menu i spróbuj!


Restauracja w słoiku
ul. Mazowiecka 8, 05-530 Dobiesz
(+48) 732 780 720, sklep@restauracjawsloiku.com
www.restauracjawsloiku.com

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Maslove: masło 100% orzechowe

ABC-Handlu

Vetro: Kompleksowe usługi szklarskie

ABC-Handlu

eLalka: Własnoręcznie szyte maskotki i lalki

ABC-Handlu