ABC-Handlu
Home » Blog » WESTO: Zakład Produkcji Drzewnej
HoReCa Wszystkie Wyposażenie

WESTO: Zakład Produkcji Drzewnej

Jesteśmy Polską firmą specjalizującą się w produkcji drewnianych drzwi wewnętrznych technicznych o odporności ogniowej EI30 oraz EI60, a także izolacyjności akustycznej 32dB i 42dB. Nasze produkty dedykowane są do hoteli, a także pozostałych obiektów użyteczności publicznej. Czynnikiem wyróżniającym firmę WESTO na polskim rynku jest bogata kolekcja drzwi hotelowych. Kolejnym argumentem naszej firmy jest możliwość wyprodukowania nowych drzwi technicznych w odwzorowaniu starych drzwi historycznych, co często jest bardzo istotne przy rewitalizacji zabytkowych obiektów.

Produkcja drzwi technicznych odbywa się zgodnie z technologią i wymaganiami zawartymi w Krajowej Ocenie Technicznej opracowanej na podstawie wieloletnich badań. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty Stałości Właściwości Użytkowych.

Przedmiotem działalności firmy WESTO jest również produkcja drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych płycinowych, dedykowanych głównie do mieszkań i domków jednorodzinnych.

Wyroby gotowe produkowane są pod indywidualne zamówienie z możliwością wprowadzania modyfikacji w naszych standardowych modelach drzwi. Na życzenie istnieje również możliwość wykonania zupełnie nowego projektu spoza naszej kolekcji na podstawie materiałów i informacji zgromadzonych od klienta.

Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju, świadczymy usługi pomiaru i montażu, chętnie doradzamy przy realizacji nietypowych inwestycji.


WESTO Zakład Produkcji Drzewnej

11-036 Gietrzwałd, Naterki ul. Diamentowa 50
Telefon: 89 513 15 79 | 89 513 16 18 | Mail: westo@westo.pl

www.westo.pl

Related posts

Masma: Ceramika łazienkowa i sanitarna

ABC-Handlu

Hiszpańska oliwa z oliwek sklep – produkt premium

ABC-Handlu

zakupychemiczne.pl – Profesjonalne środki czystości

ABC-Handlu