ABC-Handlu
Home » Blog » Cudanki: Artykuły dla niemowląt/dzieci
Dziecko Wszystkie

Cudanki: Artykuły dla niemowląt/dzieci

cudanki-glowne
cudanki_logo

Oferta CUDANKI skupia piękne meble dla dzieci hight design.

Skandynawskie łóżka domki, materace Hevea, namioty tipi, zabawki z drewna, sofy, fotele, rowerki, lampki nocne, kołyski, zabwki sensoryczne Montessori, deski do balansowania, drabinki gimnastyczne i inne przyrządy do ćwiczeń, krzesełka dla dzieci i stoły własnego projektu oraz najlepszych, wyselekcjonowanych firm głównie z Polski oraz Niemiec.

cudanki_zdj_1

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, który pragnie zaoferować Państwu wysoką jakość bezpiecznych produktów dla dzieci. Skupiamy się głównie na meblach oraz produktach najwyższej jakości, służących zarówno do zabawy jak i do wystroju wnętrz.
W szczególności pokoi dziecięcych w stylu skandynawskim oraz BOHO.
Nasze mebelki i inne produkty powstają w wyniku niezliczonych analiz, prób i udoskonaleń 😉

cudanki_zdj_2
cudanki_zdj_4

Każdy jest wyjątkowy i zrobiony ręcznie, specjalnie dla Ciebie.

Zabawki, co dzieci lubią najbardziej. Dziecko najchętniej na każdą możliwą okazję chciałoby otrzymać nową zabawkę. Prezent na Urodziny, Boże Narodzenie, nagroda za dobre zachowanie to tylko niektóre okazje, kiedy dorośli kupują zabawki dla dzieci.

cudanki_p3
cudanki_p3
cudanki_p3

W sklepie CUDANKI znajdziesz mnóstwo zabawek, odpowiednich dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. 

Namiot dla dzieczy – czy warto? Namiot teepee to świetna zabawa w dom i idealne rozwiązanie dla pobudzenia wyobraźni dzieci oraz stworzenia prywatnej przestrzeni dziecka. W namiocie dzieci mogą pobudzić swoją wyobraźnię. Kryjówka w namiocie staje się częścią małej dziecięcej tajemnicy, czegoś ekscytującego, nadzwyczajnego, czegoś co staje się częścią nowej przygody! Dziecko zamknięte w namiocie zyskuje przytulny azyl, oraz bezpieczne miejsce w którym może się wyciszyć i uspokoić.

Swobodne poruszanie, doświadczenie samodzielnego osiągania celu – na przykład zdobycie szczytu drabinki,  podciągnięcie się na linie oraz wykonanie akrobacji z użyciem kółek gimnastycznych- buduje w dziecku wiarę we własne siły i kompetencje.

Drewniany bujak dla dzieci, drabinka, od drewnianych po metalowe, akcesoria pozwalają na stworzenie idealnego placu zabaw w domu.


CUDANKI Anna Klaczkowska
ul. Rogozińskiego 3 lokal 26, 83-000 Pruszcz Gdański
+48 502 030 661 | e-mail: sklep@cudanki.pl
www.cudanki.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Related posts

Fanex – sztuka tworzenia smaku

ABC-Handlu

Pozwól się przenieść do malowniczej miejscowości Cazorla.

ABC-Handlu

Hał&Miau: Sklep zoologiczny online, karmy dla psów i kotów

ABC-Handlu