ABC-Handlu
Home » Blog » Koala HandMade: z miłości do natury i dzieci
Dziecko Wszystkie

Koala HandMade: z miłości do natury i dzieci

koala_glowne
koala_logo

Firma KoAla HandMade powstała z miłości do natury i miłości do dzieci. Moment kiedy urodziła się nasza córeczka otworzył nam oczy na to, jak delikatna to istota i jak wyjątkowej dbałości potrzebuje. W przypadku takiego maleństwa najważniejszy jest każdy szczegół.

koala_zdj1

Dowiadujemy się wtedy jak ważne są materiały z jakich wykonane są pościele, ubranka, poduszka, cieplutka kołderka, a nawet wkładka do wózka. Narodziny Alinki były swoistym czynnikiem zapalnym do stworzenia produktów, które w każdy możliwy sposób zadbają o jej zdrowie i komfort podczas każdego tygodnia jej wzrostu i rozwoju. Z tego powodu postanowiliśmy najpierw dla naszego dziecka, a później dla Ciebie i Twojego Maluszka, wyprodukować bardzo ważne dodatki do wózków i łóżeczek.

koala_zdj1
koala_zdj2

Zajmujemy się ręczną produkcją tekstyliów dla dzieci i niemowląt. Wyprawka dla noworodka oraz pościel z wypełnieniem produkujemy z tkaniny bambusowej. Nasze wyroby są w 100% wykonywane przez polskie ręce, tradycyjnymi metodami, wyłącznie z bezpiecznych i ekologicznych materiałów, lub materiałów pochodzących z recyklingu. Nasze komplety pościeli są wytwarzane z pieczołowitością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. Od pojedynczej nitki, aż po finalny wzór. Nasze wyroby są w 100% wykonywane przez polskie ręce, tradycyjnymi metodami, wyłącznie z bezpiecznych i ekologicznych materiałów, lub materiałów pochodzących z recyklingu. Nasze komplety pościeli są wytwarzane z pieczołowitością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. Od pojedynczej nitki, aż po finalny wzór.

Sklep z pościelą dla młodych i starszych

W naszej produkcji stawiamy przede wszystkim na jakość i kontakt z naszymi klientami. Nasze produkty nie tylko są przepiękne, estetyczne oraz wygodne. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo, jest to rzecz najważniejsza dla każdego rodzica dbającego o swoje dziecko. Dzięki naszym wyrobom łóżeczko niemowlęce staje się komfortowym i wygodnym miejscem nie tylko dla każdego maluszka ale i jego rodzica. Produkujemy również piękne zestawy w rozmiarze dla dorosłych Zarówno poszewki jak i pościele wypełnione włókniną silikonową. Dostarcza także wielu wrażeń i walorów edukacyjnych – poprzez ciekawe i kolorowe wzornictwo. 

Co produkujemy w Koala by HeartMade?

Nasz sklep dla noworodków skupia się na przekazaniu światu produktów tworzonych z miłości i doświadczenia.  Łóżeczka dla dzieci nie są jedynym obiektem naszego zainteresowania. Produkujemy wyposażenie do wózka i pokoiku dziecięcego. Akcesoria higienicznie z tkaniny bambusowej, które znajdziesz w naszej ofercie zachwycą, dadzą poczucie bezpieczeństwa i przyniosą zachwyt. Obiecujemy! Dla nas najważniejsza jesteś Ty i Twój maluszek. Pamiętamy ten czas, kiedy i my byliśmy świeżo upieczonymi rodzicami. Pamiętamy to rozdarcie podczas podejmowania wyborów związanych z wyposażeniem i wyprawką. Wtedy nie znaliśmy bambusa, Velvet, muślinu, splotów tkanin i ich właściwości. Z czasem wszystko przyszło samo, a my na własnych błędach znaleźliśmy te najlepsze i teraz chcemy przekazać je Wam!

Jeśli chcesz mieć pewność, że zapewniasz swojemu dziecku najlepsze dostępne warunki do rozwoju.
Zamów w pełni bezpieczne i ręcznie wykonane wyroby.


Koala by HeartMade
ul. Piotrkowska 257A/12, 90-456 Łódź
NIP: 7752511528
tel.: +48 533 466 550, e-mail: shop@koalahm.com
www.koalahm.com

koala_bg

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/dziecko/

Related posts

Teldream: Automatyka przemysłowa tworzona z pasją

ABC-Handlu

Hurtownia gastronomiczna Kaptan Food

ABC-Handlu

Greywood: Meble z litego drewna

ABC-Handlu