ABC-Handlu
Home » Blog » Hectolove: Legowiska ortopedyczne dla psów
Wszystkie Zwierzęta

Hectolove: Legowiska ortopedyczne dla psów

Hectolove to manufaktura wygodnych i trwałych legowisk i akcesoriów dla psów. Nasze produkty powstają w 100% w Polsce, pod Poznaniem. Nasze ortopedyczne posłania wypełnione pełnowymiarowymi materacami produkujemy z myślą o średnich i dużych rasach psów, narażonych na dysplazję, problemy ze stawami i kręgosłupem.

hectolove zdj1

Legowiska dla dużych i średnich ras!

Legowiska zostały zaprojektowane z myślą o średnich i dużych rasach psów, narażonych na problemy z kręgosłupem i stawami. Dzięki pełnowymiarowemu, ortopedycznemu materacowi, pies otrzymuje produkt gwarantujący odpowiednie podparcie ciała podczas snu. Legowiska ortopedyczne Hectolove efektywnie wspomagają regenerację pupila, eliminują cierpienie mięśni i wpływają pozytywnie na kręgosłup.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce


Hectolove to Polska marka. Nasza siedziba znajduje się pod Poznaniem, w Wielkopolsce. Uwielbiamy wspierać polskie marki. Tkaniny, materace, metki, nici i zamki do produkcji legowisk są dostarczane do nas od polskich firm. Projektujemy i szyjemy dla Was lokalnie, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością i mamy pewność, że oddajemy Wam produkt, który posłuży Waszym psom na lata.


Hectolove J. Stachowiak
Zimin 75, 63-006 Zimin
tel. 790 427 273 | contact@hectolove.com

www.hectolove.com
www.hectolove.com/kategoria/legowiska
www.hectolove.com/strona/opinie

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Related posts

Czaniecki: Rodzinna firma produkująca makaron najwyższej jakości

ABC-Handlu

Moments – Haft Diamentowy

ABC-Handlu

Pasieka Skowronek: Rodzinna pasja i tradycja

ABC-Handlu