ABC-Handlu
Home » Blog » Puller Dog: Trenuj z psem przy pomocy Pullera!
Wszystkie Zwierzęta

Puller Dog: Trenuj z psem przy pomocy Pullera!

puller_glowne

TRENUJ Z PSEM PRZY POMOCY PULLER DOG!

Aportowanie
W trakcie aportowania zaangażowane są w szczególności mięśnie szyi oraz barków, gdy Twój pies próbuje pochwycić toczący się PULLER.

Przeciąganie
Przeciąganie z psem pozwala wyzwolić w nim pokłady nadmiarowej energii! Podczas tego ćwiczenia w szczególności pracują mięśnie szyi, barków oraz pleców.


Podskoki
Podskoki Twojego psa pozwolą mu na wypracowanie koordynacji ruchowej. Zaangażowane są wszystkie mięśnie, a w szczególności mięśnie szyi, barków i część biodrowa.

Spring pole
Puller idealnie nadaje się do psiej dyscypliny sportowej Spring Pole. Pozwól psu maksymalnie zaangażować mięśnie szyi i pleców podczas chwytania i wiszenia. Tylko dla sprawnych psów!

Piccolo to wyjątkowa karma stworzona z sercem i dużą miłością do psów ras małych od szczeniaczka do seniora.

Bez szczerego zaangażowania i przeanalizowania potrzeb malutkich psów, bez testerów (piesków i ludzi ) smaku  i wielkości chrupki , nie było by możliwe wyprodukowanie tak znakomitej karmy. Oczywiste jest, że taki piesek nie może i nie chce wyjść z domu gdy jest głodny i źle wygląda, wiec po zaopatrzeniu w wyżywienie, dla jego urody, w karmach tych jest odpowiednia ilość cynku i odpowiednia ilość Omega3 i 6, co czyni, że włosy czy sierść  i skóra są w najwspanialszej formie a w oczach widać błysk radości.

Jakość karmy widoczna jest w każdym calu – począwszy od opakowania a skończywszy na zawartości.

Bez GMO, mięsa bez hormonów wzrostu, antybiotyków, bez żadnych polepszaczy czy sztucznych konserwantów. Tylko przepyszne, najznakomitsze mięsa z wolnego chowu i organiczne warzywa, owoce i zioła.  Każdy szczegół podkreśla niebywały kunszt, jakość i wysoką klasę. Piccolo to też bardzo dobrze dobrany kształt, kruchość i wielkość chrupki, która jest do schrupania ze smakiem i bez trudności. Tym kształtem, okazuje się że nawet łapczywie jedzące pieski raczej nie powinny się zakrztusić,  co niestety jest częste w przypadku innych małych chrupek które tez bardzo często są zbyt twarde aby można było sobie spokojnie je chrupać.

Dog Puller PL


Skontaktuj się z nami:
501 340 763 | pullershop@gmail.com
www.dogpuller.pl | www.puller.shop.pl | www.canagan.shop.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/

Related posts

Lubicz: Producent ketchupu. To, co dobre wraca!

ABC-Handlu

Abel: Gotujemy jak dla siebie!

ABC-Handlu

Poznajsmaki.pl – Sklep z herbatami i kawą

ABC-Handlu