ABC-Handlu
Home » Blog » Hiszpańska oliwa z oliwek sklep – produkt premium
Artykuły spożywcze Wszystkie

Hiszpańska oliwa z oliwek sklep – produkt premium

Hiszpańska oliwa z oliwek, nasz sklep internetowy oferuje oliwę pochodzącą z andaluzyjskiego rejonu Sierra de Cazorla, z oliwek uprawianych w obrębie parków krajobrazowych chronionych przez UNESCO. Nasza oliwa produkowana jest z najwyższą starannością, w poszanowaniu natury i tradycji upraw regionu Jaén. Dlatego, aby nie uszkodzić oliwek, zrywa się je ręcznie z drzewek rosnących w sporej odległości od siebie, co sprzyja lepszemu wchłanianiu przez nie minerałów, wartości odżywczych i roślinnych. W tym otaczających gaje oliwne ziół.

Dzięki temu hiszpańska oliwa z oliwek posiada wyrazisty, głęboki smak oraz zapach. A co więcej, całkowicie zachowuje ona swoje najważniejsze właściwości, witaminy z grupy A, C, E, D, K oraz niezwykle cenne polifenole (naturalne antyutleniacze). Dbamy o to na każdym etapie produkcji.

Nasza oliwa do smażenia Cazorla posiada certyfikat stosowany wyłącznie dla najwyższej jakości oliw.

Nasze oliwy oferujemy w szerokiej gamie formatów, od butelek szklanych 250 ml, poprzez opakowania PET 1 L po puszki o pojemności 5 L tak, aby mogły znaleźć zastosowanie zarówno w gastronomii jak i handlu detalicznym. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią oliwę do Państwa potrzeb.

Hiszpańska oliwa z oliwek sklep internetowy oliwacazorla.pl to gwarancja wysokiej jakości i oryginalności pochodzenia produktów. Naszą misją jest dbanie o najwyższe standardy produkcji, a co za tym idzie o najlepszą wartość oferowanej przez nas oliwy. Stąd oliwa hiszpańska Picual posiada certyfikat pochodzenia D.O.P (Denominación de Origen Protegida), nadawany przez rząd andaluzyjski. Potwierdza on pochodzenie oliwek z rejonu Jaén, a dokładniej ze wspomnianego obszaru parków krajobrazowych. Oznacza to, że kwasowość wszystkich naszych oliw extra vergine nie przekracza 0,4%, a w przypadku Gran Selección nie więcej niż 0,2 %.

Oliwa z oliwek dobra, bo z Hiszpanii!

Wysoka jakość oliwy Cazorla jest potwierdzona licznymi nagrodami, otrzymywanymi na targach branżowych. Wyróżnienia w kategorii Jakość, a także pieczęć jakości od Ministerstwa Rolnictwa i Rybołówstwa Andaluzji to potwierdzanie bogatego składu oliwy. Dobry smak i aromat oliwy hiszpańskiej potwierdza także rosnąca rzesza klientów.

Uzyskanie oliwy z oliwek o tak wysokiej jakości nie jest dziełem przypadku, a wynikiem dokładnie zaplanowanego procesu opartego na doświadczeniu. Producent oliwy hiszpańskiej Cazorla zaczyna proces już na etapie sadzenie krzewów. Znajdują się one w dużych odległościach i mają stały dostęp do wody. Dzięki temu powstają dorodne owoce o bogatym składzie mineralnym.


Sklep prowadzony jest przez firmę Premium Food Selection, oficjalnego przedstawiciela i importera oliwy z oliwek Cazorla w Polsce

ul. Kossutha 9, 40-844 Katowice
Tel: 505 666 345 | info@oliwacazorla.pl
Pracujemy w godzinach: poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Grupa Kościuszko M2B: Gastronomia, Technologia, Zarządzanie

ABC-Handlu

Jedynka Medical & Fitness & SPA

ABC-Handlu

Fluidra: Kompleksowy dostawca wyposażenia basenowego

ABC-Handlu