ABC-Handlu
Home » Blog » Rolka Poland: Maszyny do produkcji lodów
Wszystkie Wyposażenie

Rolka Poland: Maszyny do produkcji lodów

ICE BAR PRO

Świat oszalał na punkcie rolowanych lodów tajskich z naturalnych składników, okraszonych różnymi dodatkami. Z naszymi maszynami możesz zbudować lodowy biznes, który będzie pracował na Ciebie i da Ci mnóstwo satysfakcji oraz przyjemności. Posiadając urządzenia Rolka Poland zrobisz lody tajskie na tysiąc sposobów!

Rolka Poland jest polskim producentem maszyn do lodów. Zajmujemy się budową maszyn do robienia lodów tajskich. Urządzenia są w całości produkowane w Polsce i uzyskały certyfikaty i dopuszczenia wszystkich niezbędnych instytucji.

Produkujemy i dostarczamy maszyny oraz całe know-how do produkcji tajskich, rolowanych lodów. Dostaniesz od nas sprzęt, recepturę, wiedzę, i cały pomysł na biznes. Do Ciebie należy tylko włączenie wyobraźni!


Nasze maszyny są w 100 % wyprodukowane w Polsce, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Gwarancja door to door. Naszym klientom dostarczamy gotową masę lodową, specjalnie przygotowaną do produkcji lodów rolowanych. Wiemy, że to jest biznes sezonowy, dlatego w przypadku awarii dostaniesz od razu całą nową maszynę. Nie czekasz – nie tracisz żadnego słonecznego dnia.


Dowiedz się jak dołączyć do grona ludzi, którzy już zarabiają na rolowaniu!

Serwuj swoim klientom niepowtarzalne lody tajskie i patrz jak spłaca się twoja inwestycja. Dołącz do ponad 100 klientów z Polski i Europy.

To nie jest franczyza, nie ma dodatkowych opłat – my pomagamy rozwinąć Ci twoją własną firmę.

Skorzystasz z naszych doświadczeń w biznesie lodowym i sam będziesz swoim szefem.

Skontaktuj się z nami i poznaj kompletną ofertę współpracy.


Rolka POLAND spółka z o.o.
ul. Boczna 6, 44-240 Żory
Marek Silka: +48 694 419 693
m.silka@rolka-lody.pl | b.mojsa@rolka-lody.pl
www.rolka-lody.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

OSCAR BRANŻY NIERUCHOMOŚCI DLA MONOPOLIS

ABC-Handlu

Kawasiepali.pl: #1 kawa w Twojej firmie

ABC-Handlu

Zacne Smaki: Zakupy według diety

ABC-Handlu