ABC-Handlu
Home » Blog » A-Psisko – dogoterapia i dietoterapia psów…
Wszystkie Zwierzęta

A-Psisko – dogoterapia i dietoterapia psów…

a-psik_tlo

A-Psisko to firma, która działa w dwa kierunki. 

Psia część firmy, czyli dwie suczki rasy Border Collie, stanowi usługi dla człowieka w szeroko pojętej dogoterapii (zajęcia edukacyjne, wspomaganie terapii, terapia kynofobii). 

Ludzka część – dr inż. zootechniki Anna Budny-Walczak, stanowi usługi dla czworonogów w układaniu odpowiednich diet weterynaryjnych, przy wysiłku fizycznym, bilansowaniu diety barf oraz doradztwie żywieniowym psów i kotów.

Jeśli boisz się (lub Twoje dziecko) psów, chcesz aby w Twojej placówce opiekuńczo-wychowawczej były zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem psa – jesteśmy dla Ciebie!

Jeśli Twój pies/kot cierpi na choroby dietozależne, ma nadwagę/niedowagę, jest na diecie barf – jesteśmy dla Ciebie!


Jak to się zaczęło. 

To wszystko kiełkowało we mnie od dziecka. Miłość do zwierząt pokierowała mnie do Wrocławia, gdzie zaczęłam studia na kierunku Ochrona środowiska. Myślałam wtedy o formie ochrony prawnej zwierząt ale czegoś mi brakowało. Zdecydowałam się na drugi kierunek (bo nie lubię z czegoś rezygnować) – Zootechnika. I to było TO!To tam zdobyłam wiedzę na temat żywienia zwierząt i dowiedziałam się o dogoterapii. W trakcie studiów magisterskich udałam się na studia podyplomowe (nauka to moja pasja) Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących, aby poszerzyć wiedzę o opiekę nad zwierzętami. Z takim przygotowaniem postanowiłam jednak kształcić się dalej i dostałam się na studia doktoranckie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Doktorat odbywałam w Katedrze Higieny Środowiska i Dobrostanu Zwierząt gdzie doszlifowałam kunszt w ziołolecznictwie, żywieniu, obserwacjach behawioralnych oraz z zakresu higieny i dobrostanu zwierząt. Potem przyszła Apsel (suczka rasy Border Collie) i odtąd wszystko potoczyło się już bardzo szybko.56-400 Bogusławice, 36e
tel.: 661 078 475 | am.budny@gmail.com
strona www

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Domodes – nowoczesne oświetlenie

ABC-Handlu

Hiszpańska oliwa z oliwek sklep – produkt premium

ABC-Handlu

Monkomp: Kasy fiskalne w Trójmieście

ABC-Handlu