ABC-Handlu
Home » Blog » margarytkaArt: Obrusy ozdobne i tekstylia stołowe
HoReCa Wyposażenie

margarytkaArt: Obrusy ozdobne i tekstylia stołowe

logo

Projektujemy i szyjemy, stylowe tekstylia do domu o charakterze klasycznym, prowansalskim i shabby, głównie z materiałów takich jak: len naturalny, bawełna, koronki itp. W asortymencie takim jak: Wystrój stołu – obrusy okrągłe, owalne, obrusy prostokątne i w ramce, z szerokim wyborem wymiarów jak też bawełniane i lniane koszyczki na chleb. margarytkaArt

Odkryj nasze kolekcje aby ozdobić i udekorować swój stół nadając mu niepowtarzalny charakter i styl.


Proponujemy także kolekcję dla klientów praktycznych, ceniących sobie elegancję, szyjąc z materiałów plamoodpornych z naturalnymi dodatkami. Dokładamy jak największych starań, aby nasze wyroby wyróżniały się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania, dbając o każdy detal produktu.

Chcąc także sprostać oczekiwaniom i potrzebom konsumentów istnieje możliwość dostosowania naszych wzorów do indywidualnych życzeń Klienta (szyte na miarę).

O nas

Ideą naszego sklepu jest kultywowanie tradycji spożywania obiadów w rodzinnym gronie przy pięknie nakrytym stole. Obrusy zawsze odgrywały znaczącą rolę w codziennym życiu i rodzinnych tradycjach. Mają niezwykle długą historię i od prawie 2000 lat są wysoko cenionym artykułem domowym. Wiele osób powraca do starych tradycji w swoich domach. Czyni nieugiętą próbę zebrania całej rodziny, przyjaciół przy wspólnym stole nakrytym pięknym obrusem.

Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, jesteś jedną z tych osób i dlatego mamy nadzieję, że któryś z oferowanych naszych obrusów może być tym, którego potrzebujesz, aby stworzyć przytulną, odświętną oprawę na kolejny rodzinny posiłek. W kategorii Obrusy oferujemy asortyment tradycyjnych obrusów, w większości naszych projektów wykonanych z lnu, bawełny, a dla osób praktycznych, ceniących elegancję proponujemy kolekcję obrusów plamoodpornych w różnych kształtach, wzorach i kolorach.

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie stały się chwilą odprężenia i relaksu. Liczymy, że powiedzenie, “Połączyć przyjemne z pożytecznym”, będzie miało w tym przypadku zastosowanie. Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce wśród naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.


margarytkaArt

ul. Ogrodów Działkowych 24, 05-200 Wołomin
Tel:  605694045 | Email:  obrusyozdobne@margarytkaart.pl
www.margarytkaart.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Henkell Freixenet Polska

ABC-Handlu

Maximus Gdańsk: Hurtownia gastronomiczna

ABC-Handlu

Poznajsmaki.pl – Sklep z herbatami i kawą

ABC-Handlu