ABC-Handlu
Home » Blog » Epulo: sklep z pokrowcami na meble
HoReCa Wszystkie

Epulo: sklep z pokrowcami na meble

Epulo logo

Pokrowce na krzesła bankietowe to świetne rozwiązanie dla osób, które organizują eventy, wesela, bankiety i inne okolicznościowe spotkania. Nasz sklep z pokrowcami na krzesła przygotował specjalną linię produktów przeznaczonych właśnie do ochrony krzeseł bankietowych i konferencyjnych. Oferowane przez nas pokrowce pozwalają na eleganckie zaaranżowanie sali i podkreślenie odświętnego charakteru uroczystości, jednocześnie chronią krzesła przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Wykonane z trwałych, odpornych na pranie i prasowanie materiałów, pozwalają na wielokrotne użycie, są praktyczne i bardzo funkcjonalne. Dostępne w wielu odcieniach 

Dlaczego warto kupić pokrowce na krzesła bankietowe?

Krzesła bankietowe charakteryzują się prostą, a jednocześnie elegancką formą, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w trakcie różnego rodzaju uroczystości: imprez weselnych, konferencji, bankietów. Jednak, aby zachować ich idealny stan, warto zaopatrzyć się w odpowiednie pokrowce na krzesła, dopasowane do kształtu i rozmiaru. Dzięki nim krzesła nie ulegną zniszczeniu, nawet mimo częstego używania i narażenia na plamy z jedzenia, a ich stylowy wygląd zostanie podkreślony.

Eleganckie obrusy na stół i nie tylko!

Chcesz zadbać o odpowiedni wygląd stołów w czasie przyjęcia? W takim razie dostępne w naszym sklepie internetowym obrusy bankietowe na pewno Ci się przydadzą. Proponujemy klientom eleganckie obrusy na stół, które sprawią, że mebel ten będzie prezentował się wyjątkowo. Stół z przekąskami czy napojami ma zawsze kluczowe znaczenie – bez względu na to, z jakiej okazji wyprawia się przyjęcie. Zadbanie o prezencję tego ważnego elementu jest istotne, a pomóc w tym może odpowiednio dobrany obrus. Dodatek taki jest praktyczny, ale może również pełnić rolę estetyczną. Jeśli zależy Ci na tym, by stworzyć na bankiecie elegancki klimat, to nasze obrusy i pokrowce na stoły sprawdzą się niezawodnie. W naszej ofercie znaleźć można obrusy w klasycznych kolorach; wybranie właśnie takich wariantów umożliwia dopasowanie stołów do praktycznie każdej aranżacji przestrzeni.

Obrusy na stołach służą nie tylko korzystnemu wyeksponowaniu jedzenia. Materiał taki zapewnia także ochronę dla samego stołu. Meble są narażone na zabrudzenia czy zalania, co w przypadku przyjęć wydarza się praktycznie zawsze. Nasze pokrowce na stół cateringowy mogą zapobiec takim niepożądanym sytuacjom. Obrusy są elastyczne, dzięki czemu łatwo je nakładać i ściągać. Z uwagi na trwały materiał, z jakiego się je wykonuje, pokrowce można wykorzystywać wielokrotnie. Obrusy szybko wchłaniają wilgoć – nawet jeśli coś się rozleje, to nie ma możliwości, by przesiąknęło na stół. Meble są dobrze zabezpieczone, a co równie ważne – prezentują się elegancko.


4Wedding Alicja Siporska- Bąk
Mazowiecka 7a, 05-311 Chrośla
Tel: 889 416 057 | E-mail: biuro@epulo.pl

www.epulo.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/horeca/

Related posts

Future Gardens: Wysyłkowy sklep ogrodniczy

ABC-Handlu

SAT-VEND – bezpośredni importer i dystrybutor kaw w kapsułkach

ABC-Handlu

Fanex wspiera pikantną promocję na stacjach MOYA

ABC-Handlu