ABC-Handlu
Home » Blog » Juupi: kreatywne zabawki i mebelki dla dzieci.
Dziecko Wszystkie

Juupi: kreatywne zabawki i mebelki dla dzieci.

Zapraszamy na podróż z JUUPI…

juupi_logo

Dla nas najważniejsze jest, aby dzieci dorastały w bezpiecznym otoczeniu, spędzając dużo czasu z osobami, które je kochają. Dlatego też powstała marka JUUPI.

juupi_pomocnik

Stworzyliśmy domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Każdy z Was może dostosować konfigurację i skład wszechstronnego placu zabaw tak, aby najlepiej odpowiadał bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci oraz dorastaniu w miejscu pełnym miłości oraz ciepła powstała marka JUUPI.

Każdy element bujaka wykonany jest z najlepszych surowców, tj. wysokiej jakości drewna – 100 % sklejki brzozowej.

Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie. Jest też odporny na warunki atmosferyczne.

Dostarczamy produkty, które mają sprawiać radość i pozwolić Twoim dzieciom stworzyć domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Skład i konfigurację placu zabaw można dostosować tak, aby najlepiej odpowiadała bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Nasza marka JUUPI zintegrowała rozwój dziecka na trzech poziomach: intelektualnymemocjonalnym i fizycznym. Każdy element naszych produktów wykonany jest z wysokiej jakości drewna – sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie i odporny na warunki atmosferyczne.

Wieloetapowy proces wykańczania produktów JUUPI gwarantuje estetykę, solidność i trwałość. Nie zapominaj o sobie!

Ty także możesz się zapomnieć i wpaść w „dziecięcy”
wir zabawy… JUUPI!


607 135 955 | 512 613 620 | e-mail: kontakt@juupi.pl

abc-handlu.pl/category/wszystkie

Related posts

Noto Pięknie: Sojowe Świece Zapachowe

ABC-Handlu

RENIK: Producent włoskich serów i importer oryginalnych produktów włoskich

ABC-Handlu

OAK-TOYS – najlepsze zabawki są z drewna!

ABC-Handlu