ABC-Handlu
Home » Blog » TOTA dobra mąka
Artykuły spożywcze Wszystkie

TOTA dobra mąka

tota_glowne
tota_logo-1

#TOTAksmakujeżycie
#TOTAksakujezdrowie
TOTA

Naszą misją jest współudział w tworzeniu posiłków o dobrej jakości, bez względu czy jest to kuchnia gospodyni na południu kraju, czy też duży zakład produkcyjny na północy.

TOTAChcemy udostępniać, szerzyć oraz popularyzować smaczne posiłki adekwatne do otaczającej nas rzeczywistości, pory roku, pogody. TOTA daje więcej możliwości na pogodne, zdrowe i szczęśliwe życie, dbając równocześnie o racjonalne wykorzystanie czasu niezbędnego do prowadzenia zdrowego stylu życia.


Przedsiębiorstwo P.H.U.P. „K.W.S. ŻABCZYŃSCY” Sp. J. jest wielozakładową firmą działającą w zakresie przetwórstwa zbóż i piekarstwa. Stanowi przykład firmy rodzinnej z wieloletnimi tradycjami, ponad siedemdziesięciu lat pracy w branży zbożowo-młynarskiej.

Historia firmy sięga 1942 roku, kiedy to Rafał Żabczyński wybudował pierwszy młyn pszenny w Łaskarzewie. Młyn ten posiadał moc przerobową 10 ton, co w ówczesnych czasach było dużą wartością. Sam młyn przez lata przechodził wiele modernizacji, dzięki czemu w roku 1998 osiągnął niebagatelną siłę 100 ton dobowo! Lokalne zapotrzebowanie doprowadziło do zakupu kolejnego młyna, tym razem w Stoczku Łukowskim. Młyn ten został młynem żytnim. W 2011 roku przedsiębiorstwo nabyło kolejny młyn pszenny w Łukowie.

W związku z ciągłym rozwojem i poszerzeniem oferty powiększono sprzęt o szwajcarskie maszyny znanej i cenionej firmy Buhler. Obecnie są one w stanie przetworzyć 500/ton zboża na dobę.

Od początku swojej działalności firma prowadziła sprzedaż mąki głównie do odbiorców hurtowych, a także bezpośrednio do zakładów produkcyjnych we wschodniej części Polski.

W 2017 roku zdecydowano o wprowadzeniu produktu dedykowanego dla odbiorcy indywidualnego. Powstała szeroka gama produktów pod marką „ToTa”: mąka pszenna typ 450, 500, 750; mąka żytnia pełnoziarnista, żytnia 2000, żytnia razowa; mąka orkiszowa pełnoziarnista, a także mąka krupczatka oraz kasza manna i otręby pszenne. Nowością wprowadzaną w ostatnim czasie jest mąka na pizzę, w opakowaniach 10 kg, które są przede wszystkim dedykowane dla segmentu HoReCa.Młyn i Elewator Łuków, ul. Zbożowa 2, 21-400 Łuków
tel.: +48 25 798 27 30,  kom. 695 625 625
labolatorium:  +48 25 798 20 31
e-mail: lukow@mlynzabczynscy.pl

Dział sprzedaży:
tel.: +48 887 44 66 30, +48 887 44 66 08
e-mail: maka@tota.pl, zamowienia.tota@mlynzabczynscy.pl

tota_logo_2

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

A

Related posts

Choco Order- system zamawiania dla Twojej restauracji

ABC-Handlu

Empireshop: Naturalna karma dla psa i kota

ABC-Handlu

Spółdzielnia Mleczarska “Michowianka”

ABC-Handlu