ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Usługi Szopi od 13 maja będą dostępne dla mieszkańców…
Przemysł i Technologia Wszystkie

Usługi Szopi od 13 maja będą dostępne dla mieszkańców…

INFORMACJA PRASOWA

Szopi już w 12 miastach! Od 13 maja, usługi Szopi będą dostępne dla mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu i Szczecina. Oznacza to, że w trakcie 2 tygodni, firma zajmująca się realizacją zamówień on-line produktów spożywczych ze sklepów stacjonarnych, rozszerzyła swoje usługi na osiem kolejnych miast.

Szopi już w 12 miastach! Od połowy maja, w zasięgu usługi Szopi będzie ponad 6 milionów osób, czyli 1/6 mieszkańców Polski, które będą mogły on-line zamawiać produkty spożywcze z sieci takich jak: Auchan, Biedronka, Carrefour oraz Lidl.

Model zakupów proponowany przez Szopi sprawdza się w Polsce. Z tego powodu możemy realizować naszą strategię rozwoju i świadczyć usługi kolejnym mieszkańcom naszego kraju. Rozwój Szopi to także zwiększanie zatrudnienia. Nasze wejście do kolejnych miast oznacza tworzenie nowych miejsc pracy – i to w tak trudnych czasach

Powiedziała Anna Podkowinska-Tretyn, Dyrektor Generalna Szopi.pl

Model zakupowy Szopi polegający na osobistej realizacji zamówienia przez przeszkolonego szopera, wpłynął na wzrost zaufania do zakupów on-line. Świadczy o tym fakt, że Polacy chętnie zamawiają w ten sposób warzywa, owoce, wędliny oraz nabiał. Działania podjęte w trakcie pandemii wzbudziły również sympatię klientów oraz wzmocniły wizerunek Szopi. Należy przypomnieć akcję darmowego dostarczania zakupów osobom powyżej 60 roku życia oraz personelowi medycznemu, a także zwiększenie liczby szoperów, co przełożyło się na stosunkowo krótki czas oczekiwania na realizację zamówień.

Aby przekonać mieszkańców do sprawdzenia, jak wygodnie zrobić zakupy w Szopi za pomocą aplikacji mobilnych lub przez stronę internetową. Nasza firma przygotowała promocję. Wpisując kod DARMOWYMAJ przy zakupach o wartości 130 zł nowi oraz obecni klienci nie zapłacą za dostawę.

Kontakt dla prasy:

Bartosz Lewicki
Tel. 693 55 54 53 | mail bartosz.lewicki@lbrelations.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/horeca/

Related posts

Marina Spices: Producent Przypraw

ABC-Handlu

Puller Dog: Trenuj z psem przy pomocy Pullera!

ABC-Handlu

nanomax®: Witaj w świecie nano-technologii

ABC-Handlu