ABC-Handlu
Home » Blog » Każda chwila jest dobra na Malwę
Artykuły spożywcze Wszystkie

Każda chwila jest dobra na Malwę

Malwa to firma polska działająca na rynku od 1986 roku. Tradycyjną wartością naszej firmy jest przedsiębiorczość, a dewizą nowoczesność, zaradność i solidność podnoszące jej prestiż.

Do roku 1991 firma Malwa zajmowała się produkcją leczniczych zestawów ziołowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klienta od 1991 roku uruchomiono produkcję wysokiej jakości herbatek leczniczych i odżywczych na bazie suszów owocowych i ziołowych pochodzenia krajowego. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi i spełnienia oczekiwań naszych odbiorców paczkujemy herbaty czarne i zielone, które stanowią uzupełnienie naszej oferty handlowej. Długoletnia współpraca z odbiorcami, nabyta wiedza, wykwalifikowana załoga jak i doświadczenie w produkcji pozwoliły nam się wyspecjalizować a zarazem przygotować bogaty asortyment naszych wyrobów.

Preferując zdrowe, w 100% naturalne, ekologicznie czyste herbatki owocowe i ziołowe wyprodukowane w firmie Malwa, zakładzie o standardzie europejskim, zadbaliśmy o ich wysoką jakość, która znajduje potwierdzenie w uzyskanych CERTYFIKATACH JAKOŚCI wydanych przez INSTYTUT LEKÓW i PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY. Wyroby firmy Malwa cieszą się dużym powodzeniem w kraju i poza jego granicami. Firma ma zaszczytny obowiązek utrzymania wysokiej jakości swoich wyrobów i bycia w czołówce najlepszych.

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół. Każda filiżanka herbatki “MALWA” wprowadza w dobry nastrój, sprzyja dobremu samopoczuciu. Łącząc wysoką skuteczność z przyjemnością picia, to magia dla pięknej urody i harmonia dla ciała i zmysłów. Herbatki owocowe są doskonałym uzupełnieniem całodziennej diety w witaminy i sole mineralne. Są wyśmienite do picia na gorąco, a podawane z lodem orzeźwiające podczas upałów. Herbatki owocowe i ziołowe posiadają znakomite właściwości dobroczynne, mają szerokie zastosowanie w medycynie ludowej.

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych ziół. Każda filiżanka herbatki “MALWA” wprowadza w dobry nastrój, sprzyja dobremu samopoczuciu, wysoką skuteczność z przyjemnością picia – to magia dla pięknej urody i harmonia dla ciała i zmysłów. Naturalne herbatki ziołowe posiadają znakomite właściwości dobroczynne, mają szerokie zastosowanie w medycynie ludowej – znane od wieków.

Herbata Zielona jest jedną z najszlachetniejszych herbat, skrywa w sobie “TAJEMNICE DŁUGIEGO ŻYCIA”. W krajach Dalekiego Wschodu znana i ceniona od wieków za wyjątkowe właściwości dobroczynne. W medycynie chińskiej ma swoje znaczące miejsce. Jest znakomitym i skutecznym dodatkiem wspomagającym kuracje odchudzające. Wspomaga proces przemiany materii, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej jest pomocna w gubieniu zbędnych kilogramów. Zawarte w niej substancje sprzyjają utrzymaniu szczupłej sylwetki, skutecznie oczyszcza organizm z toksyn.

FIT AKTIVE to linia herbatek, stworzona z myślą o osobach ceniących sobie aktywny i zdrowy styl życia.
FIT AKTIVE może być znakomitym uzupełnieniem zrównoważonej diety celem zachowania dobrego zdrowia.

Oferujemy Państwu ekskluzywną serię funkcjonalnych herbatek ziołowych o znakomitych walorach prozdrowotnych. Składniki zawarte w herbatkach mają korzystny wpływ na profilaktykę naszego zdrowia.ul. Dworcowa 30e, 66-433 Lubiszyn
województwo lubuskie
tel.: 95 731 82 54, 95 731 82 55, 95 731 82 56
info@malwatea.com
www.malwatea.com

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Zacne Smaki: Zakupy według diety

ABC-Handlu

Kaszubskie Miody: Polska Pasieka

ABC-Handlu

Sokarnia podlaska: Długa droga do doskonałości

ABC-Handlu