ABC-Handlu
Home » Blog » Każda chwila jest dobra na Malwę
Artykuły spożywcze Wszystkie

Każda chwila jest dobra na Malwę

tea-2776217_1920
malwa_tea_logo

Malwa to firma polska działająca na rynku od 1986 roku. Tradycyjną wartością naszej firmy jest przedsiębiorczość, a dewizą nowoczesność, zaradność i solidność podnoszące jej prestiż.

malwa_slider

Do roku 1991 firma Malwa zajmowała się produkcją leczniczych zestawów ziołowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klienta od 1991 roku uruchomiono produkcję wysokiej jakości herbatek leczniczych i odżywczych na bazie suszów owocowych i ziołowych pochodzenia krajowego. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi i spełnienia oczekiwań naszych odbiorców paczkujemy herbaty czarne i zielone, które stanowią uzupełnienie naszej oferty handlowej. Długoletnia współpraca z odbiorcami, nabyta wiedza, wykwalifikowana załoga jak i doświadczenie w produkcji pozwoliły nam się wyspecjalizować a zarazem przygotować bogaty asortyment naszych wyrobów.

Preferując zdrowe, w 100% naturalne, ekologicznie czyste herbatki owocowe i ziołowe wyprodukowane w firmie Malwa, zakładzie o standardzie europejskim, zadbaliśmy o ich wysoką jakość, która znajduje potwierdzenie w uzyskanych CERTYFIKATACH JAKOŚCI wydanych przez INSTYTUT LEKÓW i PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY. Wyroby firmy Malwa cieszą się dużym powodzeniem w kraju i poza jego granicami. Firma ma zaszczytny obowiązek utrzymania wysokiej jakości swoich wyrobów i bycia w czołówce najlepszych.

malwa_slider_1

Herbaty Owocowe

malwa_owocowe

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół. Każda filiżanka herbatki “MALWA” wprowadza w dobry nastrój, sprzyja dobremu samopoczuciu. Łącząc wysoką skuteczność z przyjemnością picia, to magia dla pięknej urody i harmonia dla ciała i zmysłów. Herbatki owocowe są doskonałym uzupełnieniem całodziennej diety w witaminy i sole mineralne. Są wyśmienite do picia na gorąco, a podawane z lodem orzeźwiające podczas upałów. Herbatki owocowe i ziołowe posiadają znakomite właściwości dobroczynne, mają szerokie zastosowanie w medycynie ludowej.

Herbaty Ziołowe

malwa_ziolowe

Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych ziół. Każda filiżanka herbatki “MALWA” wprowadza w dobry nastrój, sprzyja dobremu samopoczuciu, wysoką skuteczność z przyjemnością picia – to magia dla pięknej urody i harmonia dla ciała i zmysłów. Naturalne herbatki ziołowe posiadają znakomite właściwości dobroczynne, mają szerokie zastosowanie w medycynie ludowej – znane od wieków.

Herbaty Zielone

malwa_zielone

Herbata Zielona jest jedną z najszlachetniejszych herbat, skrywa w sobie “TAJEMNICE DŁUGIEGO ŻYCIA”. W krajach Dalekiego Wschodu znana i ceniona od wieków za wyjątkowe właściwości dobroczynne. W medycynie chińskiej ma swoje znaczące miejsce. Jest znakomitym i skutecznym dodatkiem wspomagającym kuracje odchudzające. Wspomaga proces przemiany materii, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej jest pomocna w gubieniu zbędnych kilogramów. Zawarte w niej substancje sprzyjają utrzymaniu szczupłej sylwetki, skutecznie oczyszcza organizm z toksyn.

Fito Apteka

malwa_fito

Oferujemy Państwu ekskluzywną serię funkcjonalnych herbatek ziołowych o znakomitych walorach prozdrowotnych. Składniki zawarte w herbatkach mają korzystny wpływ na profilaktykę naszego zdrowia.ul. Dworcowa 30e, 66-433 Lubiszyn
województwo lubuskie
tel.: 95 731 82 54, 95 731 82 55, 95 731 82 56
info@malwatea.com
www.malwatea.com

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Spiżarnia z Kulturą

ABC-Handlu

Wygoda w kuchni staje się standardem.

ABC-Handlu

Sauna SC: Nowoczesne i tradycyjne sauny i łaźnie

ABC-Handlu