ABC-Handlu
Home » Blog » Ultra Power: Regały modułowe
HoReCa Wszystkie

Ultra Power: Regały modułowe

ultrapower logo

Ultra Power Polska działa w branży wyposażenia produkcji i przemysłu. Oferujemy metalowe systemy półkowe składające się z regałów chromowanych, regałów z powłoką antybakteryjną, regałów na kółkach (wózki metalowe) i części uzupełniające wybrane konstrukcje by precyzyjniej dopasować powierzchnię przechowywania do bieżących potrzeb Klientów.

Zaopatrujemy gastronomię, branżę HORECA, sklepy, piekarnię, magazyny, placówki ochrony zdrowia, chłodnie, ale również osoby prywatne przygotowujące swoje garderoby, garaże, spiżarnie, czy przydomowe warsztaty, wszelkie wnętrza o charakterze industrialnym w biurze, jak i mieszkaniu. Popularność naszego systemu opartego o amerykańską myśl technologiczną sięga już daleko poza granice Polski, co nas ogromnie cieszy. Proponujemy Ci produkty funkcjonalne, praktyczne, wygodne w użytkowaniu, dostosowane do warunków specjalnych, jeśli trzeba, niezwykle elastyczne – do rozbudowy w każdej chwili.

Oferujemy:

  • wózki piekarnicze
  • regały
  • regały chłodnicze
  • półki do regałów
  • słupki i akcesoria
  • regały ścienne

Regały Ultra Power mają szerokie zastosowanie. Postaw na elastyczność konfiguracji, trwałość, odporność na wyjątkowe warunki np.: bardzo niskie lub wysokie temperatury, bakterie, częste użytkowanie!

Zobacz najpopularniejsze branże, w których regały i wózki metalowe sprawdzają się doskonale!


Siedziba Ultra Power mieści się w Nowinach Wielkich, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Tutaj posiadamy magazyny, dział sprzedaży i to właśnie stąd rozsyłamy nasze produkty do klientów z całej Polski i z zagranicy. Uruchomiliśmy sklep internetowy, który ułatwia zakupy oferując modułowe meble metalowe z podziałem na kategorie oraz części do ich rozbudowy. Na naszej stronie znajdziesz konfigurator regałów, który krok po kroku ujawni Ci jakie masz możliwości tworzenia swojej przestrzeni do przechowywania.

Ultra Power Polska Sp. z o.o.
ul. Główna 28A, 66-460 Nowiny Wielki
+48 95 720 48 62, biuro@ultrapower.pl
www.ultrapower.pl

HoReCa Archives – ABC-Handlu

Related posts

Berries Polska: Tłocznia i rozlewnia soków naturalnych

ABC-Handlu

Fanex wspiera pikantną promocję na stacjach MOYA

ABC-Handlu

Downsizing? ZM Silesia mówi nie

ABC-Handlu