ABC-Handlu
Home » Blog » Lekka Kuchnia Roślinna – świadome jedzenie!
Wszystkie

Lekka Kuchnia Roślinna – świadome jedzenie!

lekka kuchnia roslinna

Lekka Kuchnia Roślinna jest firmą rodzinną, która działa na rynku ekologicznym od 2011 roku. Nasza działalność skupiona jest na promocji zdrowego stylu odżywiania – kuchni roślinnej opartej o produkty posiadające certyfikat ekologiczny…

Jesteśmy bezpośrednimi importerami i dystrybutorami produktów z Krety i Francji. Oferujemy produkty typowe dla tradycyjnej kuchni różnych regionów. Produkty, które można określić mianem Superfood – wysokiej jakości (premium), uprawiane i wytwarzane nadal metodami tradycyjnymi w ilościach manufakturowych. Współpracujemy bezpośrednio z małymi producentami.  Dzięki czemu produkty  zachowują swoje pierwotne właściwości prozdrowotne. Przyświeca nam dewiza, że pełnowartościowe jedzenie jest najlepszym lekarstwem. Ale także, że jest jedną z najlepszych inwestycji w siebie.

Naszymi perełkami są produkty od dawna nazywane ZŁOTEM.
„Płynne Złoto” – ekologiczna oliwa extra virgin produkowana od 1632 roku przez Mnichów w Klasztorze Agia Triada na Krecie (prefektura Chania) oraz „Białe Złoto” – szeroki wybór soli i przyprawy, które nadają smak życiu.

Oliwa extra virgin z klasztoru AGIA TRIADA TZAGAROLON na Krecie

Dlaczego wybraliśmy oliwę extra virgin od Mnichów?
Oliwa oliwie nie równa. Wśród oliw kategorii extra virgin zdarzają się znaczące różnice.
O jakości decyduje szereg czynników. Znaczącą rolę odgrywa położenie geograficzne upraw. Klimat – opady, temperatura, nasłonecznienie oraz podłoże – gleba i ukształtowanie terenu.

W Klasztorze Agia Triada w prowincji Chania na Krecie Mnisi uprawiają  ekologicznie oliwki Koroneiki zwane „Królową Gajów” starej odmiany. Wiek niektórych drzew sięga nawet 500 lat.


Sprzedajemy wysokiej jakości produkty ekologiczne

Towary, które proponujemy, można określić jako Superfood, czyli wysokiej jakości. Są uprawiane oraz wytwarzane tradycyjnymi metodami w manufakturowych ilościach.
Stawiamy na współpracę z małymi producentami, aby mieć pewność, że produkty zachowują swoje właściwości prozdrowotne. Jak wiadomo, pełnowartościowe jedzenie działa niczym lekarstwo, dlatego dajemy możliwość wyboru właśnie towarów najwyższej klasy. Coraz więcej ludzi świadomie wybiera żywność, zdając sobie sprawę z tego, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z Krety i Francji w naszym sklepie internetowym. Posiadamy także stoisko na Biobarze w Warszawie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące nie tylko produktów, ale także zdrowego żywienia – zachęcamy do odwiedzenia nas!

Baza wiedzy


Lekka Kuchnia Roślinna
Stoisko firmowe – Biobazar
ul. Wołoska 3, 02-675 Warszawa
+48 693 428 797 | biuro@biooliwa.pl
www.biooliwa.pl | www.sklep.biooliwa.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Winnica Alvaium: Ekologiczne gospodarstwo rolne, winnica i pasieka.

ABC-Handlu

Dem Druk: kalendarze, opakowania spożywcze i wiele innych

ABC-Handlu

Cake&Paper: Dekoracje do tortów i ciast

ABC-Handlu