ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Nepo: Tkaniny, zasłony i firany na zamówienie.
Wszystkie Wyposażenie

Nepo: Tkaniny, zasłony i firany na zamówienie.

Firany najpiękniejszą ozdobą każdego okna.

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń okienna może całkowicie zmienić wystrój całego pomieszczenia dodając mu ciepła, klimatu i oryginalności. Firma Nepo istniejąca na rynku od przeszło 30 już lat zajmuje się profesjonalną dekoracją okien i łóżek. W wachlarzu produktów firmy znajdują się między innymi: firany, żaluzje rzymskie i austriackie, narzuty oraz pokrowce na krzesła. Swoją ofertę firma kieruje zarówno do klientów prywatnych tworząc niepowtarzalne firany i inne elementy dekoracyjne dla okien oraz łóżek, ale także jeśli nie szczególnie dla klientów instytucjonalnych. Oferując odpowiednie rozwiązania dla okien w biurach, hotelach, pensjonatach, czy innych budynkach użyteczności publicznej.

nepo_1

Głównym celem Nepo jest tworzyć dodatki i akcesoria, z którymi przestrzeń może nabrać zupełnie nowego wyglądu.

ABC firany to ogrom różnorodnych pomysłów, które pozwalają uzyskać oryginalną przestrzeń, doskonale oddającą charakter Państwa restauracji. Ogromny wybór tkanin dekoracyjnych daje możliwość aranżacji wnętrza według indywidualnego pomysłu. Nepo stawia na profesjonalizm, jakość, oryginalność i oczywiście satysfakcję swoich klientów.

Różnorodna oferta pozwala zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników, własnej pracowni i najnowocześniejszym technologiom tworzone są modne i praktyczne firany do doskonałej aranżacji okien. Oprócz firan również rolety zaciemniające, plisy, czy też karnisze.Cały kompleks produktów wraz z możliwością montażu gwarantuje właśnie firma Nepo.

Pomysłowość, kreatywność i wciąż nowe możliwości dają klientom ogrom różnorodnych produktów dzięki którym okna w wielu miejscach nabierają zupełnie nowego wyglądu. Firma Nepo może poszczycić się m.in. realizacjami w hotelach Rialto, Boss, Traktat, Marriott, czy Bryza. Dekoracje autorstwa tej firmy znajdują się także w Pałacu pod Blachą, w Pałacu w Radziejowicach, w Lesznie, czy też w warszawskim ZOO.

Opublikowany przez NEPO Poniedziałek, 11 grudnia 2017

Salon Zasłon i Firan
ul. Odyńca 69 | 02-644 Warszawa
Tel.: +48 22 646 25 52 | Tel/fax: +48 22 646 03 68 | E-mail: biuro@nepo.com.pl
www.nepo.com.pl

Czynne:
poniedziałek – piątek: 10.00-18.00 | sobota: 10.00-14.00

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Eco&More: dystrybutor naturalnych kosmetyków

ABC-Handlu

Ożywienie aktywności inwestycyjnej w drugim kwartale 2021 roku.

ABC-Handlu

Mira: Producent kosmetyków naturalnych

ABC-Handlu