ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » DeCare: Producent i dystrybutor żywności
Artykuły spożywcze Wszystkie

DeCare: Producent i dystrybutor żywności

decare_logo

Wszystko zaczęło się od podróży.

Jesteśmy grupą ludzi, która jeżdżąc po najodleglejszych zakątkach świata zakochała się w różnorodności. W różnorodności smaków i aromatów, w zdrowym, naturalnym jedzeniu, które kryje w sobie tajemnice odległych kultur. Zobaczyliśmy, że to co jemy znaczy dużo więcej niż nam się wydaje. Że gotowanie, może być radością, rozbudzaniem zmysłów i pobudzaniem ciekawości. decare

Dzielimy się tym podejściem i łączymy je z biznesem. Od ponad 30 lat sprowadzamy do Polski produkty, które uważamy za najlepsze, żeby każdy mógł uczestniczyć z nami w tej niezwykłej i niekończącej się podróży.

Ciekawe jedzenie to ciekawe życie

Odkrywanie nowych potraw a przez to odległych kultur to doskonały początek, dlatego stale sprowadzamy nowe, wysokiej jakości produkty, które pozwalają na chwilę przenieść się w najodleglejsze zakątki świata.

Inspirujemy naszych klientów składnikami, przepisami i podejściem do gotowania.

Chcemy, żeby nasze produkty były zawsze blisko konsumenta, na wyciągnięcie ręki, kiedy będzie miał ochotę na niesamowitą podróż kulinarną.

Zależy nam, żeby smak, jakość i korzyści zdrowotne kuchni etnicznej były stałym elementem codziennej diety jak największej ilości Polaków. Dlatego posiadamy w ofercie ponad 500 produktów, w które zaopatrujemy wiodące sieci handlowe.


DE CARE GROUP SP. Z O.O. I WSPÓLNICY SP. KOMANDYTOWA
Pieńków 147 A, 05-152 Czosnów
tel.: +48 22 380 44 00, e-mail:decare@decare.pl
www.decare.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

Sycylijska Uczta: Produkty spożywcze z Włoch

ABC-Handlu

Ambasada Herbaty: Hurtownia kawy i herbaty

ABC-Handlu

Pierwsze restauracje z antywirusową powłoką

ABC-Handlu