ABC-Handlu
Home » Blog » Reesco Hospitality zrealizuje wnętrza ekskluzywnych PRSów dla AFI Europe
Budownictwo Wszystkie

Reesco Hospitality zrealizuje wnętrza ekskluzywnych PRSów dla AFI Europe

AFI Europe powierzyło zespołowi Reesco Hospitality kompleksową realizację wnętrz projektu mieszkaniowego przy ul. Dajwór w Krakowie. Za projekt odpowiedzialny był zespół Iliard Architecture & Interior Design, spółki wchodzącej również w skład Grupy Reesco. Tym samym etap wykonawczy fit-outu będzie płynną kontynuacją części kreatywno-projektowej, pozostając w rękach jednej grupy.

Spółka Reesco Hospitality łączy kompetencje i doświadczenie zespołu wykonawczego Reesco oraz projektantów Iliard Architecture & Interior Design.

Pracownia architektoniczna współpracowała już z AFI Europe, tworząc projekt krakowskiego biurowca V.Offices, który otrzymał drugi najwyższy w historii wynik certyfikatu BREEAM dla budynku biurowego na świecie.

Cieszymy się, że po wspólnym sukcesie V.Offices, inwestor zaufał nam ponownie. Przygotowując projekty w zespole Iliard, a następnie wykonując wnętrza w zespole Reesco Hospitality, będziemy mogli zapewnić naszemu klientowi kompleksową obsługę: od projektu, zarówno kubatury, jak i wnętrza, poprzez wykonanie i koordynację prac, aż do momentu oddania budynku do użytkowania. Taka forma współpracy daje inwestorowi komfort i bezpieczeństwo, a także gwarancję wykonawstwa z poszanowaniem projektu – podkreśla Wojciech Witek, współzałożyciel Iliard Architecture & Interior Design oraz Reesco Hospitality.

Pracownia Iliard Architecture & Interior Design korzysta z bogatego doświadczenia w projektowaniu wnętrz hotelowych dla największych światowych marek. Oferuje tym samym standard i jakość rozwiązań hotelowych dla klienta indywidualnego.

Wiemy jak poprzez odpowiedni dobór materiałów i zabiegów projektowych tworzyć wnętrza trwałe, praktyczne i funkcjonalne, ale cechujące się jednocześnie wysoką estetyką i możliwością personalizacji. Tę „obietnicę projektową” dopełniamy na etapie wykonawstwa – dodaje Wojciech Witek.

Więcej na temat Grupy Reesco można znaleźć:

www: http://www.reesco.pl

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/10443559/

Instagram: https://www.instagram.com/reesco.pl/

***

O Grupie Reesco

Reesco jest firmą projektowo – wykonawczą, specjalizującą się w robotach budowlanych polegających przebudowie nieruchomości komercyjnych, z uwzględnieniem mieszkań na wynajem. Bazując na wiedzy i doświadczeniu swojego zespołu, stworzyła Grupę czterech spółek specjalizujących się zarządzaniem całym procesem – od studium wykonalności, projektowania. przez prace budowlane, po oddanie przestrzeni do użytku.

Grupę tworzą spółki:

  • Reesco – specjalizująca się w sektorze nieruchomości biurowych;
  • Reesco Retail – specjalizująca się w sektorze nieruchomości handlowych;
  • Reesco Hospitality – specjalizująca się w sektorze hotelowym oraz mieszkań na wynajem;
  • Iliard Architecture & Interior Design – specjalizująca się w projektowaniu budynków i wnętrz hoteli, biur oraz PRS.

Na przestrzeni 12 lat, firma zrealizowała wiele projektów o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln mkw, oddając do użytku nową przestrzeń biurową, handlową i hotelową dla deweloperów, funduszy i najemców.

Grupa Reesco jest współzałożycielem i członkiem Studio Alliance – grupy ekspertów sektora Workplace w Europie.

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/budownictwo/

Related posts

Tork wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w…

ABC-Handlu

Gospodarstwo hodowlane Kozie sery “Honoraty”

ABC-Handlu

Purla Baby: Producent pieluszek wielorazowych

ABC-Handlu