ABC-Handlu
Home » Blog » Sempre: Szeroki asortyment produktów dla cukierni, lodziarni i kawiarni
HoReCa Wszystkie

Sempre: Szeroki asortyment produktów dla cukierni, lodziarni i kawiarni

SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferujemy najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów.

Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe.

Doświadczenie i gwarancję jakości firma opiera na szkoleniach lodziarskich i cukierniczych dla klientów, indywidualnym doradztwie technologicznym w tworzeniu receptur lodów zarówno klasycznych z automatów typu soft lub świderek oraz tradycyjnych lodów rzemieślniczych.

W ofercie firmy SEMPRE znajduje się również produkty takie jak: czekolada Barry Callebaut i Cacao Barry; oryginalny prawdziwy marcepan, nugat oraz mączka migdałowa Lubeca; komponenty do lodów i pasty cukiernicze Pernigotti; akcesoria do produkcji ciast – formy silikonowe do nowoczesnych tortów i monoporcji Silikomart i Pavoni; dodatki spożywcze do pieczenia i gotowania Sosa Ingrediens i Louis Francois; akcesoria cukiernicze jak np. worki cukiernicze, szpatuły, skrobki, łopatki silikonowe, tylki Thermohauser; dekoracje czekoladowe Barbara Luijckx; barwniki spożywcze i masy cukrowe Modecor i Foodcolours, posypki cukiernicze, dekoracje cukrowe Dekorpol; syropy barmańskie do kawy i lemoniad Monin; opakowania cukiernicze, podkłady pod torty oraz wiele innych produktów od czołowych dostawców dla cukierni i lodziarni.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Eklery i Ptysie (238)

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Michał Iwaniuk – Desery Wegetariańskie i Bezglutenowe-165

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of PAstry Arts – Słodkie Słoiczki (241)

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Tarty Michał Iwaniuk-245

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Croissanty-255

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Makaroniki (203)

Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts – Monoporcje-362


Misją SEMPRE GROUP jest budowanie relacji pomiędzy klientami w oparciu od wsparcie technologiczne i szkolenia prowadzone we własnej akademii WARSAW ACADEMY OF PASTRY ARTS, sprawny system logistyczny, politykę lojalnościową i korzystne ceny dla stałych klientów, rozbudowany dział dystrybucji i kanały sprzedaży, zarówno poprzez opiekę handlowców, jak i możliwość zamówień on-line, poprzez nowoczesny sklep internetowy dla branży cukierniczej CUKIETERIA.PLul. Wiejska 13A, 05-802 Pruszków,
tel./fax 22/734 20 18 | kom. +48/668 884 166 | e-mail: sempre@sempreinfo.pl
www.sempreinfo.pl

Sklep stacjonarny czynny::
poniedziałek- piątek w godz. 8:00 – 19:00 | sobota 9:00 – 14:00
Dział Obsługi Klienta/Sprzedaż:
poniedziałek- piątek w godz. 8:00 – 16:00 | sobota nieczynne

Related posts

Drożyzna nadal bije ze sklepowych półek. W lipcu ceny poszły w górę średnio o ponad 18 proc. rdr.

ABC-Handlu

CRAZYBOX – dostawa egzotycznych owoców.

ABC-Handlu

Maslove: masło 100% orzechowe

ABC-Handlu