ABC-Handlu
Home » Blog » OryginalnySok: Pierwszy w polsce sok 100%
Artykuły spożywcze Wszystkie

OryginalnySok: Pierwszy w polsce sok 100%

oryginalne_soki_tlo
oryginalny sok logo

OryginalnySok to najprawdopodobniej najbardziej oryginalna i czołowa marka soków NFC w Polsce.

OryginalnySok charakteryzuje się najwyższą jakością, oryginalnością asortymentu, elastycznością oraz wyjątkowym smakiem.

„Oryginalny Sok” Powstaje na bazie najwyższej jakości staranie dobranych i wyselekcjonowanych warzyw oraz owoców, pochodzących w części z własnych upraw. Do wytworzenia naszych soków potrzebujemy tylko owoców lub warzyw, produkt nie zawiera dodatków w postaci wody lub cukru. Cała słodycz wyczuwalna w trakcie konsumpcji jest efektem prawidłowo dobranych owoców i warzyw o najwyższej jakości.

Marka „Oryginalny Sok” istnieje od października 2016 roku. W tym czasie wprowadziliśmy na rynek soki w butelce szklanej o pojemności 200ml, 330ml, 1000ml. Pierwsze w Polsce soki w opakowaniach Doypack 110ml, soki w kartonach bag in box 3L, 5L oraz linie produktów Smoothie.

W swoim portfolio posiadamy ponad 25 różnych smaków soków, zaczynając od tych najpopularniejszych jak sok pasteryzowany z jabłka lub sok z pomarańczy poprzez smaki egzotyczne takie jak sok jabłko – mango lub jabłko-liczi-pitahaja a kończąc na zaskakujących smakach takich jak sok z cytryny lub limonki. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto nasze soki owocowe, warzywne w tym sok na odpornosc są produktami wysokiej jakości wytwarzanymi z myślą o pozyskaniu z natury wszystkiego, co najlepsze.

Nasze produkty powstają z soków NFC tj. Not From Concentrat. Jest to międzynarodowy skrót gwarantujący jakość oraz to, że sok nie jest odtwarzany z koncentratu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego
oryginalnysok.pl/sklep/
w którym odnajdziesz wyłącznie 100% natury. Posiadamy również markę OryginalnaSpiżarnia posiadająca w swojej ofercie domowe przetwory owocowe.

Przyjmij nasze wyzwanie, dołącz do naszej drużyny i pij tylko OryginalnySok!


BIURKOM FLAMPOL SP. Z O.O.
ul. Szeligowo 1, 78-325 Redło
mail: biuro@oryginalnysok.pl, tel: +48 798 741 741
www.oryginalnysok.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

DeCare: Producent i dystrybutor żywności

ABC-Handlu

Zielona ściana z żywych roślin

ABC-Handlu

Agro Danmis: Unikalny dar natury!

ABC-Handlu