ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Ecouse: Nowoczesne i ekologiczne wyposażenie toalet
Wszystkie Wyposażenie

Ecouse: Nowoczesne i ekologiczne wyposażenie toalet

UŻYWAJĄC ROZWIĄZAŃ ECOUSE
OSZCZĘDZASZ SWOJE PIENIĄDZE I DBASZ O ŚRODOWISKO.

Zatkane odpływy, zepsute spłuczki i cieknąca woda to znane problemy jakie występują w toaletach. Brak lub nieuzupełnione podstawowe środki higieny, przepełnione stertą śmieci kosze, czy też nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu, powodują wysoki dyskomfort użytkowników. ecouse

Oferujemy najlepsze rozwiązania, rozwiązujące szereg problemów i dające najwyższe rezultaty, które oszczędzają czas i pieniądze. Wyznacznikiem i oparciem dla naszych działań są HIGIENA, EKOLOGIA oraz WYDAJNOŚĆ, która przekłada się na korzyści w postaci OSZCZĘDNOŚCI eksploatacyjnych i podniesienie komfortu użytkowania.

Nowoczesna technologia zapewnia szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycje. Wysoka jakość, długoletnia gwarancja oraz dostęp do wykwalifikowanego serwisu to pewność i zaufanie jakim obdarzają nas klienci.

Czy wiesz, że 90% użytkowników toalet w restauracjach i innych miejscach publicznych stawia na pierwszym miejscu higienę, bezpieczeństwo dla zdrowia oraz coraz częściej ekologię?


Poznaj ofertę ecouse, która pomoże Ci zmniejszyć zużycie wody i prądu, obniżyć emisję dwutlenku węgla i skrócić czas na obsługę. Uwolnij się od wielu problemów eksploatacyjnych, przykrych zapachów i częstych awarii. Zapewnij najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa dla swoich klientów.

Korzystne rozwiązania dla:
ecouse-ikony

Shop Tuning s.c.
ul. Głogowska 35C/11, 45-315 Opole

Biuro Handlowe
pon-pt. 08:30-16:30
604 434 038 | 604 052 882 | info@ecouse.pl
www.ecouse.pl | www.shoptuning.pl

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/

Related posts

SAT-VEND – bezpośredni importer i dystrybutor kaw w kapsułkach

ABC-Handlu

ULTON S.C. Wyposażenie gastronomii i sklepów

ABC-Handlu

Doskonałe akcesoria do whisky, wina i drinków

ABC-Handlu