ABC-Handlu
Home » Blog » Sztućce i zastawa na każdą okazję
Biuro i dom HoReCa Wszystkie

Sztućce i zastawa na każdą okazję

sztućce logo

Podstawą każdej, dobrze urządzonej kuchni są oczywiście odpowiednio dobrane sztućce, których używamy każdego dnia. Warto więc zdecydować się na modele, które będą zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne dzięki czemu, oprócz tego, że będą nam służyć podczas każdego posiłku, będą też ozdobą dobrze urządzonego wnętrza. Nie od dziś wiadomo, że praktyczne urządzenie kuchni to także dobór odpowiednich dodatków i akcesoriów.

W naszej ofercie znajdą Państwo obiekty, do których zostały użyte najlepsze jakościowo materiały. Stal nierdzewna, zastosowana w większości naszych propozycji idealnie sprawdza się podczas polerowania mechanicznego i nadaje się także do mycia zmywarce. Produkty wykonane ze stali z roku na rok cieszą się niesłabnącą popularnością, a wszystko to za sprawą ich łatwej obsługi, ładnego wyglądu i atrakcyjnej ceny. Oprócz pojedynczych łyżek, noży, czy widelców mogą Państwo u nas kupić także gotowy zestaw sztućców, które z powodzeniem można umieścić np. na stole. Zestawy sprzedajemy razem ze stojakami, które bardzo ładnie prezentują się we wnętrzach.

Zastawa stołowa, to komplet naczyń niezbędnych w każdej jadalni podczas podawania eleganckich posiłków. Zestawy z porcelany świadczą o dobrym smaku i wyszukanym guście. W naszej ofercie znajdą Państwo serwisy obiadowe czy komplety do herbaty, które będą uświetnieniem najbardziej dostojnych uroczystości. Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy nasz asortyment pod względem zarówno ceny jak i jakości.

Pozycję, którą teraz możemy się szczycić osiągnęliśmy dzięki wspólnemu wysiłkowi naszych pracowników. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, dlatego wielką wagę przywiązujemy do dbania o naszych pracowników i zapewnienia im ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz dobrej atmosfery.


SZTUCCE.PL

Tel.: 22 847 74 08, 22 620 57 77, 516 088 874 | Email: sklep@sztucce.pl

Punkt odbioru osobistego:
ul. Wałbrzyska 48 lok. U15, 02-739 Warszawa
tel.: 22 847 74 08, 22 620 57 77, 516 088 874

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00-17:00

Related posts

Warmex: Przetwórstwo runa leśnego i owoców

ABC-Handlu

Pan Zdrówko: Sklep z naturalną kawą i herbatą

ABC-Handlu

Spiżarnia Sokółka: Zdrowa żywność dla każdego

ABC-Handlu