ABC-Handlu
Home » Blog » Ale Światło: Internetowy sklep z oświetleniem
Biuro i dom Wszystkie

Ale Światło: Internetowy sklep z oświetleniem

ale światło logo

Firma SMILE jest firmą rodzinną. Sprzedażą oświetlenia zajmujemy się od 2008 roku. Zaczynaliśmy od sklepu stacjonarnego, jednak z upływem czasu cała sprzedaż została przeniesiona do Internetu. Kilkanaście lat na rynku pozwoliło nam zdobyć spore doświadczenie i kontakty. Dzięki temu wprowadziliśmy do oferty lampy znanych Polskich firm oraz produkty naszej produkcji. Obsługujemy również klientów hurtowych.

Oprócz sprzedaży gotowych produktów, czy to naszych, czy firm współpracujących tworzymy lampy na indywidualne życzenie oraz obsługujemy inwestycje. Nietypowe lampy jesteśmy w stanie wyprodukować już od 1 sztuki. Stałym odbiorcom oferujemy również sprzedaż komponentów w atrakcyjnych cenach.

Każde wnętrze ma swoje specyficzne wymagania dotyczące artykułów oświetleniowych. O lampach wiemy wszystko, dlatego uważamy, że:

  • Sypialnia – to miejsce, w którym nie ma konieczności montowania światła sufitowego. Z powodzeniem możesz umieścić tu tylko lampy stojące lub niewielkie lampki na szafce nocnej.
  • Kuchnia – wymaga zainstalowania kilku punktów świetlnych. Sufit to miejsce dla lampy wiszącej, natomiast przestrzeń robocza na blatach powinna być doświetlona dodatkowymi halogenami lub listwami LED.
  • Łazienka – pomieszczenie to zwykle pozbawione jest okna, dlatego właściwy wybór oświetlenia jest tu niezwykle ważny. Lampy można podzielić na dwa segmenty: oświetlenie sufitowe (plafon lub kilka spotów) i oświetlenie lustra (lampy umieszczone nad lub po obu stronach lustra).
  • Salon – zestaw świetlny powinien móc rozjaśnić pomieszczenie nawet w pochmurne dni. Jednocześnie dobrze zainwestować w dodatkowe lampy, które włączane punktowo wprowadzą nieco romantyczny nastrój.

SMILE Teresa Pacak
Wały Dwernickiego 113, 42-202 Częstochowa
tel: 664 233 255 pon-sob: 8 – 18 | sklep@aleswiatlo.pl

www.aleswiatlo.pl

Related posts

Supermercato24- Preferencje zakupowe on-line

ABC-Handlu

Ecouse: Nowoczesne i ekologiczne wyposażenie toalet

ABC-Handlu

HauMru: Producent karmy bez zbożowej dla psów i kotów.

ABC-Handlu