ABC-Handlu
Home » Blog » Meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni
Wszystkie Wyposażenie

Meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni

W żadnej profesjonalnej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Szczególnie takich, które nie tylko wyglądają estetycznie i doskonale komponują się z resztą wyposażenia, ale także gwarantują wytrzymałość i niezawodność. Te oferowane u nas wpisują się w te potrzeby – są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję i wysokie temperatury. Jednym słowem, spełniają najwyższe standardy higieny. Pamiętaj, że solidne sprzęty w kuchni to podstawa prężnie działającego biznesu! 

Nasza oferta obejmuje meble gastronomiczne przeznaczone dla lokali usługowych. Kompleksowo zaopatrują się u nas pizzerie, stołówki, restauracje i bary. Przygotowaliśmy także propozycję dla cukierni i piekarni oraz specjalistyczne wyposażenie dla budek fast food i food trucków. Nasze produkty powstają ze stali nierdzewnej, która spełnia wszystkie wymogi prowadzenia profesjonalnej kuchni, niezależnie od jej profilu. Gwarantują trwałość oraz funkcjonalność użytkowania na co dzień. 

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu z łatwością dopasujesz sprzęt do wielkości oraz potrzeb swojego lokalu. Kupisz u nas również okapy wyposażone w filtry przeciw tłuszczowe, niezbędne w każdym zapleczu kuchennym. Posiadamy też wyposażenie dedykowane do niskich pomieszczeń, które sprawdzi się doskonale w food truckach, jak i modele bardziej przyścienne i centralne, zaprojektowane do większych przestrzeni. 

W naszym asortymencie umieściliśmy także stoły gastronomiczne w różnych wariantach. Wiemy, że są niezbędnym elementem kuchni, dlatego też zadbaliśmy o ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Pamiętamy o tym, jak ważny jest porządek w miejscu pracy, zwłaszcza tak wymagającym jak lokal gastronomiczny. Solidne szafy przelotowe i regały magazynowe pozwolą Ci na przechowywanie naczyń i sprzętu oraz produktów spożywczych. Znajdziesz u nas również niezbędne akcesoria, zlewy oraz wyposażenie z outletu. 


Elgastro
ul. Ogrodowa 16, 41-908 Bytom
tel.: 519-158-482 | sklep@elgastro.pl
www.elgastro.pl

Related posts

Kotonek: dekoracje i ozdoby do pokoju dziecka

ABC-Handlu

Zielona ściana z żywych roślin

ABC-Handlu

Poli-Plus: Cyfrowa Drukarnia Etykiet

ABC-Handlu