ABC-Handlu
Home » Blog » Francuskie Wina: Ekskluzywne produkty francuskie
Artykuły spożywcze Wszystkie

Francuskie Wina: Ekskluzywne produkty francuskie

W Czerwcu 2021 otworzyliśmy sklep na warszawskim Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej 10B, który oferuje szeroką gamę artykułów spożywczych pochodzących z różnych regionów Francji, m.in. Bordeaux, Burgundii, Doliny Rodanu, Alzacji, Langwedocji, Roussillon, Doliny Loary, Prowansji, Sabaudii oraz Szampanii. Nasze specjały zyskujemy dzięki współpracy z firmą “Francuskie Wina”, która sprowadza je bezpośrednio z Francji, co pozwala na oferowanie znakomitych produktów w atrakcyjniejszych cenach, niż mogliby to robić pośrednicy.

Sklep na Mokotowie, chociaż otwarty od niedawna ma już swoich stałych gości. Działamy elastycznie i sprawnie, chętnie dopasowujemy się do oczekiwań klienta, doradzamy jak najlepiej dobrać odpowiednie wino do konkretnej potrawy. W niedługim czasie zamierzamy rozpocząć szkolenia w zakresie wiedzy o Francji, kuchni, oraz degustacje francuskich rarytasów.

W Naszych sklepach znajdą Państwo takie pyszności jak : Foie Gras, klasyczne Rillettes z kaczki, gęsi, lub wykwintne z owoców morza, kaczki, żołądki robione metodą Confit, ciasteczka oraz galaretki w egzotycznych smakach. Do tego majonezy, musztardy, octy, oliwy i sosy, najlepszych francuskich firm. To jednak nie wszystko, mamy również doskonałe pasztety, teryny, oraz świetne przetwory rybne, jak zupy, sosy, dipy i wiele wiele innych…

Zajmujemy się również komponowaniem wspaniałych koszy i skrzynek upominkowych, prezentowych, oczywiście z dodatkami oraz dekoracjami okolicznościowymi. Możemy przygotować dla Państwa na zamówienie kosz/skrzynkę z wybranymi produktami z naszego sklepu i nie tylko.


MOKOTÓW
“Francuskie Wina”
Konstruktorska 10B, 02-673 Warszawa (Mokotów)
668-388-777
www.facebook.com/Francuskiewina.mokotow

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Ambasada Herbaty: Hurtownia kawy i herbaty

ABC-Handlu

M&P Alkohole i Wina Świata

ABC-Handlu

Boltim-Pek: Świeże wyroby garmażeryjne

ABC-Handlu