ABC-Handlu
Home » Blog » Kennelove: Z miłości do psów
Wszystkie Zwierzęta

Kennelove: Z miłości do psów

logo

Kennelove – producent stylowych klatek kennelowych z drewna sosnowego. Nasze klatki dostosowane są do potrzeb psa i gustu właściciela oraz ręcznie plecionych smyczy recyklingowych w unikatowych wzorach.

Kocham moje psy i zrobiłabym dla nich wiele. Ponadto uwielbiam tworzyć i projektować piękne rzeczy, w oparciu o nietuzinkowe, acz praktyczne rozwiązania. Tak powstała pierwsza drewniana komodo-klatka kennelowa, która połączyła w sobie elegancki desing, funkcję bezpiecznego azylu dla psa oraz funkcję użytecznego mebla dla człowieka. kennelove

Kennelove powstało z połączenia miłości do psów oraz rzeczy pięknych i praktycznych.

kennelove zdj1

Natomiast potrzeba dbania o środowisko popchnęła mnie do tworzenia smyczy z materiałów odzyskanych, do których doszyłam sakiewkę na psie woreczki.

Dbam o dobrostan psychiczny i fizyczny swoich psów, dlatego w asortymencie sklepu znajdziesz także asortyment do podejmowania aktywności z psem, szczególnie tej rozwijającej intelekt i redukującej stres.


NASZE PRODUKTY SĄ:

STWORZONE Z MIŁOŚCI DO PSÓW

Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o psim dobrostanie i zdrowym rozwoju. Ich zadaniem jest poprawić komfort życia Twojego pupila, wzmocnić jego pewność siebie, rozładować stres i przede wszystkim pogłębiać łączące Was więzi.

RĘCZNIE WYKONANE

Kładziemy nacisk na ekologiczny wyrób handmade. Nasze meblo klatki i smycze wykonane są ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Do współpracy zapraszamy profesjonalistów, których wyroby charakteryzują się wysoką jakością.

BEZPIECZNE

Dla Ciebie i Twojego pupila. Impregnujemy drewno olejem, w pełni bezpiecznym dla ludzi i zwierząt. Dbamy, by w żadnym naszym produkcie nie było niebezpiecznych, wystających części, które mogłyby ranić.

TRWAŁE

Wiemy do czego zdolne są psy… Dlatego nasze wyroby są trwałe i mocne. Używamy wysokiej jakości półproduktów, takich jak nici, wkręty czy kleje, by mieć pewność, że zakupiona przez Ciebie rzecz przetrwa próbę czasu i… próbę Twojego Psa.


Kennelove
Ul. Słowackiego 15, 62-035 Kórnik
503 904 264 | biuro@kennelove.pl
www.kennelove.pl

abc-handlu.pl/category/wszystkie/zwierzeta/

Related posts

Paragon zbierający napiwki / Paragon tipujący

ABC-Handlu

Rośnie sprzedaż online – Google wprowadza dwa bezpłatne narzędzia dla przedsiębiorców do analizy i rozwoju e-biznesu

ABC-Handlu

Meble ze stali nierdzewnej do profesjonalnych kuchni

ABC-Handlu