ABC-Handlu
Home » Blog » Elena – najzdrowsza metoda utrwalania żywności!
Artykuły spożywcze Wszystkie

Elena – najzdrowsza metoda utrwalania żywności!

elena_logo

Jesteśmy liderem w branży producentów żywności liofilizowanej już od ponad 30 lat

ELENA to firma rodzinna. Zajmujemy się liofilizacją już od trzech pokoleń. Te lata doświadczeń pozwoliły nam dopracować technologię niemal do perfekcji. Posiadamy nowoczesną produkcję na skalę światową przy wykorzystaniu wysoko wyspecjalizowanego i innowacyjnego parku maszyn. Czerpiąc z rodzinnej tradycji prężnie rozwijamy produkcję i podejmujemy się wielu nowatorskich projektów. Nasze liofilizaty to produkty najwyższej jakości, a marka ELENA to polska firma godna zaufania – znana na całym świecie.

Od 2011r. poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję suplementów diety na bazie kolagenu z ryb. Produkty te stały się niezwykle popularne, dzięki swym właściwościom. Jest to względnie nowa gałąź naszej produkcji, z której jesteśmy niezwykle dumni.

elena

Liofilizaty zachowują pełny skład witamin, minerałów i innych substancji odżywczych.

Szacuje się, że każdy z powstałych produktów jest w 95% pierwotnym surowcem, właśnie dzięki temu, że proces odbywa się w sterylnych warunkach, bez jakichkolwiek dodatków czy konserwantów. Ponadto każdy z nich jest oczyszczamy z bakterii, które mogą być obecne w świeżym surowcu. To czyni je świetną przekąską bądź dodatkiem do posiłków spożywanych każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych wariantów. elena


Firma ELENA to przede wszystkim wspaniały Właściciel – mówią pracownicy o Panu Franciszku Siegieniu, który jest pasjonatem zdrowej żywności, liofilizatów oraz wszelkich nowinek technologicznych. Już w 1977 roku podczas pobytu w USA zainteresował się lioflizowanym szczypiorkiem i koprem, które dodawano wówczas do gotowych potraw. Już wtedy zaczął intensywnie myśleć jak wprowadzić tę technologię do Polski. I rzeczywiście – na początku lat 90-tych zaczął produkować liofilizaty, a dziś jego Firma jest w czołówce TRZECH największych producentów liofilizatów w Europie! 

Z drugiej strony Właściciel podkreśla niezwykle dobrą współpracę ze swoim zespołem, który jest zahartowany w ciężkiej i energicznej pracy. Z wieloma osobami pracuje po kilka, a nawet kilkanaście lat. Pracownicy uhonorowali go specjalną statuetką “Dla najlepszego szefa”. Franciszek Siegień przywiązuje też bardzo dużą rolę do współpracy z wieloma organizacjami zrzeszającymi producentów i miłośników zdrowej żywności. Chętnie angażuje się w działalność na rzecz promowania polskich produków w Europie i na świecie. Dużą rolę przywiązuje także do partnerstwa świata nauki i biznesu.

Dziś ELENA sprzedaje do 24 krajów na świecie! 50% produkcji trafia na export także na inne kontynenty – m.in. do Australii, obu Ameryk, Afryki i Azji.

Elena

Kokanin 86 k/ Kalisza, 62-817 Żelazków, woj. wielkopolskie
NIP: 6180061318 | REGON: 003372848
Telefon: +48 62 760 2222, E-mail: biuro@elena.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 07:00 – 16:00, Wtorek 07:00 – 16:00, Środa 07:00 – 16:00
Czwartek 07:00 – 16:00, Piątek 07:00 – 16:00

elena_loga

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Zdrowemiesa.pl : Niespotykane gatunki mięs

ABC-Handlu

Purla Baby: Producent pieluszek wielorazowych

ABC-Handlu

Karmy Stake ®

ABC-Handlu