ABC-Handlu
Image default
Home » Blog » Elena – najzdrowsza metoda utrwalania żywności!
HoReCa Wszystkie

Elena – najzdrowsza metoda utrwalania żywności!

elena_logo

Ponieważ od lat działamy z pasji do zdrowego odżywiania, korzystajmy z innowacyjnego sposobu konserwacji produktów spożywczych. Bez zbędnych dodatków i chemicznych substancji, w zdrowy sposób. Proces opiera się na tym, że zamraża się na przykład wybrany owoc, a następnie poddaje go sublimacji. Innymi słowy, obecną w strukturze owocu, warzywa czy innego artykułu wode najpierw zamrażamy, a następnie przekształcamy ją w stan gazowy. elena

elena_nowosc

Liofilizaty zachowują pełny skład witamin, minerałów i innych substancji odżywczych. Szacuje się, że każdy z powstałych produktów jest w 95% pierwotnym surowcem, właśnie dzięki temu, że proces odbywa się w sterylnych warunkach, bez jakichkolwiek dodatków czy konserwantów. Ponadto każdy z nich jest oczyszczamy z bakterii, które mogą być obecne w świeżym surowcu. To czyni je świetną przekąską bądź dodatkiem do posiłków spożywanych każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych wariantów. elena

elena_zdj

Firma ELENA to przede wszystkim wspaniały Właściciel – mówią pracownicy o Panu Franciszku Siegieniu, który jest pasjonatem zdrowej żywności, liofilizatów oraz wszelkich nowinek technologicznych. Już w 1977 roku podczas pobytu w USA zainteresował się lioflizowanym szczypiorkiem i koprem, które dodawano wówczas do gotowych potraw. Już wtedy zaczął intensywnie myśleć jak wprowadzić tę technologię do Polski. I rzeczywiście – na początku lat 90-tych zaczął produkować liofilizaty, a dziś jego Firma jest w czołówce TRZECH największych producentów liofilizatów w Europie! 

Z drugiej strony Właściciel podkreśla niezwykle dobrą współpracę ze swoim zespołem, który jest zahartowany w ciężkiej i energicznej pracy. Z wieloma osobami pracuje po kilka, a nawet kilkanaście lat. Pracownicy uhonorowali go specjalną statuetką “Dla najlepszego szefa”. Franciszek Siegień przywiązuje też bardzo dużą rolę do współpracy z wieloma organizacjami zrzeszającymi producentów i miłośników zdrowej żywności. Chętnie angażuje się w działalność na rzecz promowania polskich produków w Europie i na świecie. Dużą rolę przywiązuje także do partnerstwa świata nauki i biznesu.

Dziś ELENA sprzedaje do 24 krajów na świecie! 50% produkcji trafia na export także na inne kontynenty – m.in. do Australii, obu Ameryk, Afryki i Azji.

Elena

Kokanin 86 k/ Kalisza, 62-817 Żelazków, woj. wielkopolskie
NIP: 6180061318 | REGON: 003372848
Telefon: +48 62 760 2222, E-mail: biuro@elena.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 07:00 – 16:00, Wtorek 07:00 – 16:00, Środa 07:00 – 16:00
Czwartek 07:00 – 16:00, Piątek 07:00 – 16:00

https://www.facebook.com/elenakolagenum/?tn-str=k*F

elena_loga

Pozostałe artykuły: www.abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Hurtownia gastronomiczna Kaptan Food

ABC-Handlu

Powiedz MU! z WART-MILK- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

ABC-Handlu

Winnica Vetus: Polska Winnica

ABC-Handlu