ABC-Handlu
Home » Blog » Artek: Producent serwetek papierowych z nadrukiem
HoReCa Usługi Wszystkie

Artek: Producent serwetek papierowych z nadrukiem

Przedsiębiorstwo Artek istnieje na rynku od 1998 roku jako producent serwetek z celulozy oraz airlaidu.

Papierowy surowiec doskonale nadaje się do wyrobu materiałów o charakterze dekoracyjnym, a zarazem funkcjonalnym. W naszym asortymencie znalazły się również artykuły higieniczne, takie jak papier toaletowy oraz ręczniki papierowe.

artek zdj2

Zajmujemy się produkcją artykułów w trzech wariantach wymiarowych, w różnych zestawieniach kolorystycznych. Przygotowujemy specjalne wyroby z nadrukiem w postaci logo, nazwy lokalu gastronomicznego, grafiki i tym podobnych rozwiązań, wybranych przez naszych Klientów. Ponadto istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na wybrane artykuły.

Korzystamy wyłącznie z surowca papierowego, który nie kruszy się i nie pyli, zapewniając odpowiedni poziom wygody oraz higieny. Ponadto jest to tworzywo uzyskiwane w ekologiczny i zarazem ekonomiczny sposób. Używamy nowoczesnych maszyn do wyroby serwetek i ręczników, aby w rezultacie oddać w ręce Klientów przedmioty wysokiej jakości.

Jeszcze przed rozpoczęciem produkcji artykułów higienicznych ustalamy wszystkie szczegóły ze Zleceniodawcą. Stosujemy różne formy wykończenia, dobieramy barwy do wystroju wnętrza oraz dekoracji stołu, wprowadzamy interesujące detale, które urozmaicają płaszczyznę i zarazem stają się wyróżniającą formą promocji.


Dbamy o wysoką jakość realizowanych usług, a także stale rozbudowujemy ofertę. Wprowadziliśmy do asortymentu papier toaletowy i ręczniki, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Z naszych usług skorzystało wiele prestiżowych obiektów, które doceniają naszą dokładność oraz pracę włożoną w produkcję artykułów higienicznych oraz serwetek.


Firma ARTEK | Producent serwetek gastronomicznych
ul. Kochanowskiego 75, 05-074 Długa Kościelna
tel.: (022) 760 44 52 | fax: (022) 760 44 96

ZAMÓWIENIA:
tel.: 669 901 909 | e-mail: biuro@bibula.pl

DZIAŁ HANDLOWY:
tel.: 691 979 677 | e-mail: barbara@bibula.pl

www.bibula.pl

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/wyposazenie/tekstylia-i-dekoracje/

Related posts

Spiżarnia Sokółka: Zdrowa żywność dla każdego

ABC-Handlu

AVIS: Specjaliści BHP

ABC-Handlu

Chocolissimo: Znajdź idealny prezent na każdą okazję

ABC-Handlu