ABC-Handlu
Home » Blog » Polfem: bezglutenowe i wegańskie mieszanki
Artykuły spożywcze Wszystkie

Polfem: bezglutenowe i wegańskie mieszanki

polfem logo

Ponad cztery lata temu okazało się, że kilka osób z naszej rodziny musi przejść na dietę bezglutenową. Nie ukrywam, że początkowo wpadliśmy w panikę. Czekały nas nowe wyzwania, nieznane produkty i nowe potrawy. I większe wydatki. To tak, jakby wprowadzić w domu stan wyjątkowy. A gdzie dotychczasowe przyzwyczajenia i smaki? Czy musimy z nich rezygnować? Jak pogodzić kuchnię bezglutenową z dotychczasową domową kuchnią? polfem

Rozczarowani doświadczeniami z bezglutenową żywnością oferowaną przez supermarkety i znane marki, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

Kierowani misją stworzenia bezglutenowych produktów, które smakować będą jak świeże domowe pieczywo i ciasta, opracowaliśmy przepisy, które sprawią, że pocieknie Wam ślinka. Wyrabiane i pieczone własnoręcznie, Nasze produkty nie zawierają żadnej chemii i konserwantów.

Nasze mieszanki nie zawierają żadnych dodatków chemicznych.


Do grona naszych stałych klientów należą osoby z różnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak: celiakia, wszelkiego rodzaju alergie, choroby autoimmunologiczne (Hashimoto, Choroba Leśniowskiego-Crohna) a także osoby na diecie paleo. Różnorodność naszej oferty pozwala nam dostosować produkty do indywidualnych potrzeb.

Nasze produkty posiadają badania na obecność glutenu wykonane w renomowanym laboratorium JARS, które posiada licencję uznawaną w całej UE. Certyfikaty te upoważniają nas do umieszczania na naszych opakowaniach znaczka z przekreślonym kłosem.


Polfem
ul. Polna 24, 34-400 Nowy Targ
+48 729 539 626, polfem.piekarnia@gmail.com
polfem.com

https://abc-handlu.pl/category/wszystkie/zaopatrzenie/

Related posts

Rośnie sprzedaż online – Google wprowadza dwa bezpłatne narzędzia dla przedsiębiorców do analizy i rozwoju e-biznesu

ABC-Handlu

Francuskie Wina: Ekskluzywne produkty francuskie

ABC-Handlu

AROMA PROJEKT: Agencja Marketingu Zapachowego

ABC-Handlu